|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

قیمت گذاری املاک واقع درمسیر طرح های شرکت آب منطقه ای گلستان بر مبنای کارشناسی انجام می شود

مدیرحقوقی شرکت آب منطقه ای گلستان اعلام کرد: یکی از اقدامات مهم جهت ایجاد بستر اجرای پروژه های عمرانی ، تملک املاک واقع درمسیر طرح است که قیمت گذاری املاک واقع درمسیر طرح های شرکت آب منطقه ای گلستان بر مبنای کارشناسی انجام می شود.

  حقوقی
  21 اردیبهشت 1400
در اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان گلستان عنوان شد:

افزایش تنش های آبی در گلستان در پی وقوع خشکسالی شدید/ ممنوعیت کشت شالی و سایر محصولات پر آب طلب در سال آبی جاری

اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان گلستان به ریاست معاون عمرانی استاندار گلستان واعضای این شورا در محل استانداری گلستان برگزار شد.

  حفاظت و بهره برداری
  21 اردیبهشت 1400
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان :

تنها راه چاره گذر استان از ورطه کم آبی ذاتی ، بهره وری از منابع آبی مانند محصولات جایگزین و خشکه کاری برنج است/ درخواست یاری از مسئولان‌ و کشا

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به تبعات توسعه کشت های پر آب طلب در گلستان گفت: در استان گلستان از قدیم الایام حدود 15 هزار هکتار نسق قدیمی برنج وجود داشته که از طریق آب های سطحی و رودخانه ها آبیاری می شوند و در سالهای خشکسالی، کشاورزان این نسق ها با تجربه ای که دارند، میزان سطح کشت را مدیریت می کنند.

  مدیرعامل
  21 اردیبهشت 1400

انتصاب جانشینان شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران وپدافند غیر عامل صنعت آب و برق استان

از سوی رئیس شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران وپدافند غیر عامل صنعت آب و برق استان، جانشینان اول و دوم شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران وپدافند غیر عامل صنعت آب و برق استان منصوب شدند.

  انتصاب
  20 اردیبهشت 1400

بازدید مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان و نماینده مردم شهرستان های آزادشهر و رامیان از طرح آبرسانی به رامیان و آزادشهر

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان و نماینده مردم شهرستان های آزادشهر و رامیان از طرح آبرسانی به شهرستان های رامیان و آزادشهر و چاه های حفاری شده توسط شرکت آب منطقه ای استان با حضور مدیر عامل شرکت آبفار بازدید کردند.

  بازدیدها
  20 اردیبهشت 1400

کسب مقام سوم قهرمانی مسابقات مجازی دارت بانوان وزارت نیرو توسط آب منطقه ای گلستان

شرکت آب منطقه ای گلستان در مسابقات انفرادی مجازی دارت قهرمانی بانوان وزارت نیرو در ماه مبارک رمضان به میزبانی استان اردبیل توانست، به مقام سوم مشترک دست پیدا کند.

  فرهنگی، ورزشی
  20 اردیبهشت 1400
با هدف فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در بخش های مختلف:

تجلیل آب منطقه ای گلستان از کشاورزان رعایت کننده مصرف بهینه آب طی سال های گذشته

در دومین جلسه شورای فرهنگی در سال 1400 که با حضور مدیر عامل ودیگر اعضا در سالن جلسات نگارستان شرکت برگزار شد، مقرر شد با توجه به روز مصرف بهینه آّب در اول خرداد ، کشاورزان رعایت کننده مصرف بهینه آب طی سال های گذشته تجلیل شود.

  عمومی
  19 اردیبهشت 1400

جلسه معارفه تیم جدید مدیریت پروژه‌های ایران در بانک توسعه اسلامی برگزار شد

جلسه معارفه تیم جدید بانک توسعه اسلامی برای طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل و همچنین پروژه‌های جمهوری اسلامی ایران با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان ، معاونین و مدیران مرتبط با طرح، اعضای واحد مدیریت پروژه (PMU)، همچنین مدیر قبلی و جدید طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل در بانک توسعه اسلامی به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد ودر این جلسه محمداکبر اِشتیاق، وِردی یوسف، جِم اُوزِنِن و به عنوان تیم جدید مدیریتی طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل از جانب بانک توسعه اسلامی معرفی شدند و از تلاش‌های ‌تیم قبلی قدردانی شد.

  عمومی
  19 اردیبهشت 1400
مدیر دفتر محیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان خبر داد:

انجام تعداد 354 مورد مکاتبه واطلاع رسانی به شهرداری ها ، بخشداری ها و دهیاری ها درسال 99

مدیر دفترمحیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در سال 1399 تعداد 354 مورد مکاتبه و اطلاع رسانی به شهرداریها، بخشداریها و دهیاری ها در خصوص تخلیه زباله و نخاله های ساختمانی به بستر و حریم رودخانه ها وجمع آوری آن ها از بستر و حریم رودخانه ها صادر شده است.

  حفاظت و بهره برداری
  19 اردیبهشت 1400
در اولین جلسه کارگروه مدیریت سبز شرکت آب منطقه ای گلستان عنوان شد:

تصویب شرح خدمات مدیریت سبز شرکت آب منطقه ای گلستان در سال 1400

در اولین جلسه کارگروه مدیریت سبز شرکت آب منطقه ای گلستان درسال ۱۴۰۰ شرح خدمات مطالعات مدیریت سبز در ستاد شرکت آب منطقه ای ، سدها و امور منابع آب گنبد با برآورد تقریبی ۸۰۰میلیون ریال به مدت ۶ ماه به تصویب رسید.

  معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
  19 اردیبهشت 1400

بررسی و تایید مطالعات مدیریت مشارکتی در شبکه آبیاری و زهکشی واحد عمرانی قره بلاغ - شهرستان علی آباد کتول

سرپرست دفتر فنی مطالعات طرح های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: گزارش مربوط به پروژه مطالعات استقرار سیستم مدیریت مشارکتی در شبکه آبیاری و زهکشی واحد عمرانی قره بلاغ به وسعت حدود 2300 هکتار واقع در محدوده شهرستان علی آباد کتول ، توسط کارگروه فنی شرکت آب منطقه ای گلستان بررسی و پس از انجام اصلاحات لازم توسط مهندسین مشاور ، به تایید رسید.

  دفتر فنی
  19 اردیبهشت 1400
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با مدیران کل دفتر امور شهری و شو راها و مدیر کل روستائی استانداری گلستان:

لزوم توجه بیشتر به حریم و بستر رودخانه ها در طراحی شهرهای گلستان/ توجه به بسترهای متروک نیزمند تعامل بیشتر با آب منطقه ای است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیداربا مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری وهمچنین مدیر کل امور روستائی استانداری گلستان اظهار کرد: اعضای شوراهای شهرها و روستاها باید در جریان مسائل و قوانین منابع آب باشند چرا که در بسیاری از شهرهای استان پل های غیر استاندارد ، دیواره سازی های غلط و تجاوزرات بسیار به حریم و بستر رودخانه ها مشاهده می شود که لزوم آموزش مفاهیم و قوانین منابع آب را ضروری می نماید.

  مدیرعامل
  18 اردیبهشت 1400

جلسه معارفه تیم جدید مدیریت پروژه‌های ایران در بانک توسعه اسلامی برگزار شد

جلسه معارفه تیم جدید بانک توسعه اسلامی برای طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل و همچنین پروژه‌های جمهوری اسلامی ایران با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان ، معاونین و مدیران مرتبط با طرح، اعضای واحد مدیریت پروژه (PMU)، همچنین مدیر قبلی و جدید طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل در بانک توسعه اسلامی به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.

  IDB
  18 اردیبهشت 1400
فرماندار مرکز استان در جلسه شورای کشاورزی شهرستان گرگان:

اطلاع رسانی مستمرامور منابع آب گرگان با همکاری صدا و سیما نسبت به اطلاع رسانی عدم کشت شالی در شهرستان/ کاهش آبدهی رودخانه های شهرستان

فرماندار مرکز استان در جلسه شورای کشاورزی شهرستان گرگان بر اطلاع رسانی مستمرامور منابع آب گرگان با همکاری صدا و سیما نسبت به اطلاع رسانی عدم کشت شالی در شهرستان تاکید کرد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  18 اردیبهشت 1400
با هدف فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در بخش های مختلف:

تجلیل آب منطقه ای گلستان از کشاورزان رعایت کننده مصرف بهینه آب طی سال های گذشته

در دومین جلسه شورای فرهنگی در سال 1400 که با حضور مدیر عامل ودیگر اعضا در سالن جلسات نگارستان شرکت برگزار شد، مقرر شد با توجه به روز مصرف بهینه آّب در اول خرداد ، کشاورزان رعایت کننده مصرف بهینه آب طی سال های گذشته تجلیل شود.

  فرهنگی، ورزشی
  18 اردیبهشت 1400

برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت علی ( ع) در شرکت آب منطقه ای گلستان

به مناسبت شهادت امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) و گرامیداشت ایام لیالی قدر ، مراسمی با حضور جمعی از مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه ای گلستان در محل نمازخانه این شرکت برگزار شد.

  فرهنگی، ورزشی
  17 اردیبهشت 1400
مدیر محیط زیست وکیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان عنوان کرد:

شناسایی 63 مورد برداشت شن و ماسه و تخلیه پساب گل آلود سنگ شکن به رودخانه و مجاری آبی در سال 99

مدیر محیط زیست وکیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در سال 1399 تعداد 63 مورد برداشت شن و ماسه و تخلیه پساب گل آلود سنگ شکن به رودخانه و مجاری آبی شناسایی شده است که ابعاد برداشت غیر اصولی (طول وعرض و عمق ) و حجم برداشت مشخص شده و اخطاریه آن به مالک شرکت و کارگاه داده شده تا در اسرع وقت نسبت به رفع خسارت و اعاده وضع به حالت سابق اقدام نمایند.

  حفاظت و بهره برداری
  17 اردیبهشت 1400

به فراخوان رفتن کلیه تاسیسات آبی با قابلیت گردشگری گلستان در سال 99/ صدور موافقت اصولی از سوی میراث فرهنگی

دبیرکمیته گردشگری شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: تاکنون کلیه موارد مصوب شده تاسیسات آبی با قابلیت گردشگری در کارگروه اقتصادی استان، به فراخوان رفته است و دو مورد در حال صدور موافقت اصولی از سوی اداره کل میراث فرهنگی ،صنعتی و گردشگری است.

  کارگروه گردشگری
  17 اردیبهشت 1400

بیانیه شرکت آب منطقه ای گلستان به مناسبت روز قدس

مدیر عامل و فرمانده پایگاه بسیج کوثر شرکت آب منطقه ای گلستان به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد:

  پیام
  17 اردیبهشت 1400
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان:

نیاز به افزایش اعتبار طرح های مهندسی رودخانه

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: یکی از وظایف صریح شرکت آب منطقه ای در قانون توزیع عادلانه آب ، تعیین حد بستر و حریم رودخانه ها است وتاکنون بیش از 1500 کیلومتر تعیین حد بستر و حریم در رودخانه های استان انجام شده است ونیمی از آن باقی مانده است که نیاز به اعتبارات است.

  مدیرعامل
  16 اردیبهشت 1400
دراولین جلسه شورای حفاظت از منابع آبی شهرستان مراوه تپه در سال 1400:

کاهش 80 درصدی آورد رودخانه اترک به دلیل کاهش بارش ها

اولین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان مراوه تپه با حضور فرماندار شهرستان و دیگر اعضای شورا برگزار شد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  16 اردیبهشت 1400
رئیس اداره منابع آب کردکوی ، ترکمن و بندرگز در جلسه مدیریت بهینه مصرف آب عنوان کرد:

نسق داران شهرستان بندرگز نسبت به کاهش سطح زیر کشت در سال جاری اقدام کنند

در جلسه مدیریت بهینه مصرف منابع آب و کاهش سطح زیرکشت نسق ها که در بخشداری بندرگز وبا حضور رئیس اداره منابع آّب کردکوی ، بندرگز و ترکمن برگزار شد، تاکید گردید که نسق داران با توجه به کاهش چشمگیر آورد رودخانه ها نسبت به کاهش سطح زیرکشت اقدام نمایند.

  امورات و ادارات شهرستانها
  16 اردیبهشت 1400
طی حکمی از سوی رئیس شورای هماهنگی دفاتر حراست صنعت آب و برق استان گلستان:

انتصاب کارشناس حراست آب منطقه ای گلستان به عنوان رئیس کارگروه تخصصی حفاظت اسناد مکتوب و دیجیتال شورای هماهنگی دفاتر حراست صنعت آب و برق استا

طی حکمی از سوی رئیس شورای هماهنگی دفاتر حراست صنعت آب و برق استان گلستان، مجید نخعی کارشناس حراست شرکت آب منطقه ای گلستان به عنوان رئیس کارگروه تخصصی حفاظت اسناد مکتوب و دیجیتال شورای هماهنگی دفاتر حراست صنعت آب و برق استان منصوب شد.

  حراست
  15 اردیبهشت 1400
مدیر محیط زیست وکیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان عنوان کرد:

شناسایی 129 مورد آبیاری مزارع با فاضلاب خام و صدور اخطاریه به مالکان امر در سال 99

مدیر محیط زیست وکیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در سال 1399 تعداد 129 مورد آبیاری مزارع با فاضلاب خام شناسایی و اخطاریه های آن به مالکان امر صادر و رونوشت اخطاریه ها برای دستگاه های نظارتی و متولی موضوع (سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت بهداشت و. محاکم قضایی و...) ارسال شده است.

  حفاظت و بهره برداری
  15 اردیبهشت 1400
به منظور تحقق شعار سال و پاسخگویی سریع تر به درخواست های متقاضیان آب در بخش های مختلف ؛

برگزاری 50 جلسه کمیته مدیریت منابع آب در سال 1400

معاون برنامه ریزی و دبیر کمیته مدیریت منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: به منظور تحقق شعار سال 1400 تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها ، شرکت آب منطقه ای کلیه جلسات کمیته مدیریت منابع آب را که بصورت دوهفتگی برگزار می شد، بصورت هفتگی برگزار می نماید.

  برنامه ریزی منابع آب
  15 اردیبهشت 1400
در دیدار سرپرست امور منابع آب شهرستان گنبد با مدیر جهاد کشاورزی این شهرستان عنوان شد:

کاهش 25 درصدی بارش های شهرستان گنبد نسبت به درازمدت/ ضرورت کاهش سطح کشت اراضی

در دیدار سرپرست امور منابع آب شهرستان گنبد با مدیر جهاد کشاورزی این شهرستان با توجه به کاهش بارش های شهرستان ووقوع خشکسالی بر رعایت الگوی کشت و حتی کاهش سطح کشت اراضی کشاورزی تاکید شد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  14 اردیبهشت 1400
سرپرست امور منابع آب شهرستان گنبدکاووس عنوان کرد:

معرفی 190 مورد تصرف به گرگانرود در شهرستان گنبد به مراجع قضائی / لایروبی 7 ونیم کیلومتر از رودخانه گرگانرود در شهرستان گنبد

سرپرست امور منابع آب شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه، آلودگی‌های زیست محیطی و همچنین تجاوز به حریم، اصلی‌ترین چالش گرگانرود در این شهرستان است، گفت: : تاکنون ۱۹۰ مورد تصرف در حاشیه این رودخانه شناسایی و به مراجع قضایی معرفی کردیم.

  امورات و ادارات شهرستانها
  14 اردیبهشت 1400

سرپرست گروه توسعه طرح های شبکه های آبیاری و زهکشی آب منطقه ای گلستان منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان، امین حسنی به عنوان سرپرست گروه طرح های توسعه شبکه های آبیاری و زهکشی شرکت آب منطقه ای گلستان منصوب شد.

  انتصاب
  14 اردیبهشت 1400
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان:

لزوم توجه بیشتر به حریم و بستر رودخانه ها در طراحی شهرهای گلستان/ توجه به بسترهای متروک نیزمند تعامل بیشتر با آب منطقه ای است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیداربا مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان اظهار کرد: شوراهای شهرها باید در جریان مسائل و قوانین منابع آب باشند چرا که در بسیاری از شهرهای استان پل های غیر استاندارد ، دیواره سازی های غلط و تجاوزرات بسیار به حریم و بستر رودخانه ها مشاهده می شود که لزوم آموزش مفاهیم و قوانین منابع آب را ضروری می نماید.

  مدیرعامل
  14 اردیبهشت 1400
🔃 دردیدارمدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان با مدیر کل امور روستائی و شوراهای استانداری گلستان تاکید شد:

تعامل آب منطقه ای گلستان و اداره کل روستائی استانداری با هدف ارائه آموزش های لازم در جهت مدیریت بهینه آب به جامعه هدف

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با مدیر کل امور روستائی و شوراهای استانداری گلستان به مناسبت روز شوراها گفت: آب مقوله ساده ای نیست و مدیریت منابع آبی نیز با توجه به تغییرات اقلیمی و سالهای خشکسالی و ترسالی که با فاصله نزدیک از هم شاهد هستیم پیچیده است.

  مدیرعامل
  14 اردیبهشت 1400
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 77 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 85
 • بیشترین بازدید همزمان : 270
 • بازدید امروز : 2,303
 • بازدید دیروز : 14,129
 • کل بازدید : 2,975,907
 • آخرین به روزرسانی : 21 اردیبهشت 1400 11:17:00

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : گلستان، گرگان، ابتدای جاده آق قلا، شرکت آب منطقه ای گلستان
 • کدپستی : 4913933165
 • تلفن : 017-32627768
 • فاکس : 017-32627870
 • پست الکترونیکی : info[at]gsrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :