|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

کسب رتبه پنجم آب منطقه ای گلستان در ارزیابی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه های فنی و زیر بنائی استان

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آب منطقه ای اعلام کرد: این شرکت در ارزیابی عملکرد امر به معروف و نهی از منکر سال 99 بین دستگاه های فنی، زیربنایی و خدماتی استان، حائز رتبه پنجم شد.

  شورای امر به معروف و نهی از منکر
  3 تیر 1400
در نشست خبری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان به مناسبت هفته صرفه جوئی در مصرف آب و برق؛

صرفه‌جویی آب یک مطالبه جدی است/ نتیجه بی توجهی به ضرورت تعادل بین منابع و مصارف منابع آب در استان ، فرونشست زمین خواهد بود

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در نشست خبری به مناسبت هفته صرفه جوئی در مصرف آب و برق گفت: ضرورت تعادل بین منابع و مصارف در استان باید بیش ازپیش جدی گرفته شود در غیر این صورت ، یکی از نتابج آن تخلیه آبخوان ها و فرو نشست زمین است.

  مدیرعامل
  3 تیر 1400

تصویب 17 مورد گزارش نهایی مطالعات فنی و شرح خدمات طرح های آب منطقه ای گلستان در سه ماهه ابتدای سال

سرپرست دفتر فنی مطالعات طرح های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: حسب وظایف محوله ، بررسی و تصویب شرح خدمات و گزارش های مطالعاتی شرکت آب منطقه ای گلستان در دفتر فنی مطالعات طرح های توسعه منابع آب و با همکاری اعضای کارگروه فنی انجام می شود، لذا سعی بر آن است تا با توجه به علوم مرتبط با منابع آب و رعایت دستورالعمل های مربوطه ، در جهت تدقیق مطالعات گام برداشته شود. در همین راستا در بهار 1400 پس از بررسی های متعدد کارگروه فنی و انجام اصلاحات لازم توسط مهندسین مشاور ، در مجموع گزارش نهایی 4 قرارداد مطالعاتی شرکت ، مصوب گردید .

  دفتر فنی
  3 تیر 1400
سرپرست گروه طرح های آبرسانی شرکت آب منطقه ای گلستان:

اتمام عملیات کاروتاژ(چاه پیمائی) چاه آب شرب در حال حفر شهرستان آزادشهر

رئیس گروه طرح های آبرسانی شرکت آب منطقه ای گلستان از اتمام عملیات کاروتاژ (چاه پیمائی) چاه آب شرب در حال حفر شهرستان آزادشهر تا عمق 200 متر خبر داد.

  طرح و تسعه
  2 تیر 1400
سرپرست اداره منابع آب آق قلا وگمیشان عنوان کرد:

اتمام انجام عملیات رپر گذاری رودخانه ی گرگان رود در محدوده ی شهر سیمین شهر/ شناسایی 40 مورد تجاوز به حریم و بستر رودخانه این دو شهرستان

سرپرست اداره منابع آب آق قلا وگمیشان عنوان با اشاره به عملکرد سه ماهه واحد مهندسی رودخانه های اداره منابع آب آق قلا و گمیشان ، از ۴۰ مورد شناسایی تجاوزات به حریم و بستر رودخانه های این دو شهرستان طی سه ماه ابتدای سال خبر داد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  2 تیر 1400
در سومین جلسه کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان :

برنامه عملیاتی ابلاغی مدیریت بحران و  پدافند غیر عامل آب منطقه ای در سال 1400بررسی شد

سومین جلسه عادی کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با حضور مدیر عامل شرکت و دیگر اعضا برگزار شد.

  مدیریت بحران و پدافند غیرعامل
  2 تیر 1400
سرپرست اداره منابع آب آق قلا و گمیشان:

جلوگیری از حفر چاه غیر مجاز در شهرستان آق قلا / شناسایی 14 چاه غیر مجاز طی سال جاری

سرپرست اداره منابع آب آق قلا و گمیشان از جلوگیری از حفر چاه غیر مجاز بتنی در شهرستان آق قلا خبر داد که این چاه چهاردهمین چاه غیر مجاز شناسایی شده طی سه ماهه سال جاری است.

  امورات و ادارات شهرستانها
  1 تیر 1400

تحویل حکم دبیر جدید شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آب منطقه ای استان گلستان

با حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان و بازرس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ، حکم ابلاغ" علیرضا ایزدی" دبیر جدید شورای امر به معروف و نهی از منکر شرکت آب منطقه ای استان گلستان تحویل شد.

  شورای امر به معروف و نهی از منکر
  1 تیر 1400
در بازدید معاون مدیرکل امور آب، کشاورزی و محیط زیست سازمان برنامه و بودجه کشور از طرح های آبرسانی آب منطقه ای گلستان عنوان شد:

اختصاص 100 میلیارد ریال برای طرح آبرسانی به آزادشهر و رامیان و 200 میلیارد ریال برای طرح آبرسانی به گرگان

در بازدید معاون مدیرکل امور آب، کشاورزی و محیط زیست سازمان برنامه و بودجه کشور از طرح های آبرسانی آب منطقه ای گلستان، اعلام شد مبلغ 100 میلیارد ریال جهت پیشبرد پروژه های طرح آبرسانی به آزادشهر و رامیان و 200 میلیارد ریال برای طرح آبرسانی به گرگان اختصاص یافته است.

  بازدیدها
  1 تیر 1400

عناوین هفته صرفه جویی در مصرف آب امسال اعلام شد

دستورالعمل اجرایی هفته صرفه‌جویی در مصرف آب ( 7-1 تیرماه ) 1400 در راستای مدیریت مصرف بهینه و مقابله با تنش آبی در فصل گرم سال اعلام شد.

  عمومی
  31 خرداد 1400
به منظور زهکشی اراضی دو دشت شمالی گلستان:

اتمام اجرای 45 کیلومتر زهکش اصلی و 79 کیلومتر زهکش درجه 2

نماینده مجری طرح زهکشی شرکت آب منطقه ای گلستان از برنامه اجرای 56 کیلومتر زهکش اصلی و 190 کیلومتر زهکش درجه 2 در استان در قالب عملیات زهکشی اراضی اولویت دار در سطح 42 هزار هکتار از اراضی شمال استان خبر داد.

  زهکشی
  31 خرداد 1400
با حضور ویدئو کنفرانسی مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور:

برنامه های گذر از تنش آبی تابستان 1400 در گلستان بررسی شد/تاکید بر احداث سد میرداماد و استفاده از آب شیرین کن ها در تامین آب شرب استان

با حضور ویدئو کنفرانسی مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان و‌مدیرعامل شرکت‌ آب و فاضلاب استان برنامه های گذر از تنش آبی تابستان 1400 در گلستان بررسی شد.

  مدیرعامل
  30 خرداد 1400

تقدیر مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از حضور پرشور و شعور مردم شریف و همکاران آب منطقه ای گلستان در انتخابات

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان ضمن تقدیر از حضور پر رنگ مردم شریف و همکاران شرکت آب منطقه ای گلستان در صحنه انتخابات، انتخابات ١٤٠٠ را تجلی وفاق ملی و جشن همدلی عنوان کرد.

  عمومی
  30 خرداد 1400

اجرای عملیات زهکش پنج پیکر در محدوده سیمین شهر به طول 22 کیلومتر

نماینده مجری طرح زهکشی شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: عملیات زهکشی (لایروبی و پروفیله کردن) زهکش پنج پیکر در محدوده سیمین شهر در دستور کار اجرائی شرکت آب منطقه‎ای قرار دارد.

  زهکشی
  29 خرداد 1400

برگزاری دومین جلسه کمیته آموزش شرکت آب منطقه ای گلستان در سال ۱۴۰۰

دومین جلسه کمیته آموزش شرکت آب منطقه ای گلستان در سال 1400 با گزارش تقویم آموزشی سال 1400 و در دست اقدام با حضور اعضای کمیته آموزش برگزار شد.

  معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
  29 خرداد 1400
با اطلاع رسانی مردمی انجام شد؛

جلوگیری از حفر یک حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان آق قلا

سرپرست اداره منابع آب آق قلا و گمیشان گفت: با اطلاع رسانی مردمی از حفر یک حلقه چاه غیر مجاز در روستای پیرآغاچ شهرستان آق قلا جلوگیری شد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  29 خرداد 1400
با هدف انجام تدابیر برای صیانت از منابع آبی شهرستان:

دیدار مدیر امور منابع آب شهرستان گرگان با رئیس پلیس آگاهی گرگان

در دیدار مدیر امور منابع آب شهرستان گرگان با رئیس پلیس آگاهی گرگان در خصوص اجرای اقدامات و تدابیر بیشتر برای حفظ و صیانت از منابع آبی شهرستان و برخورد با تخلفات این بخش ها تاکید شد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  29 خرداد 1400

افزایش فضای سبز در محوطه ساختمان اداری ستاد شرکت آب منطقه ای گلستان

رئیس گروه منابع انسانی و امور اداری شرکت آب منطقه ای گلستان از افزایش فضای سبز با کاشت گل و گیاه در محوطه ساختمان ستاد شرکت آب منطقه ای گلستان به مناسبت روز ملی گل و گیاه خبر داد.

  معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
  29 خرداد 1400

سد نرماب مینودشت آماده آبگیری اولیه/تصویب 150 میلیارد تومان بودجه در سال 1400

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان با اشاره به پیشرفت ۸۸ درصدی سد نرماب شهرستان مینودشت گفت: با توجه به‌ هماهنگی با وزارت نیرو و شرکت مدیریت منابع آب ایران، آبگیری اولیه این سد اواسط تیر ماه امسال با هدف کنترل و مهار سیلاب آغاز می‌شود.

  سدسازی
  28 خرداد 1400

مطالعات بهنگام سازی برنامه ریزی منابع آب سد میرداماد ( شصت کلاته) آغاز شد

سرپرست دفتر فنی مطالعات طرح های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در حال حاضر مطالعات بهنگام سازی برنامه ریزی منابع آب سد میرداماد آغاز شده است . در این مطالعات ، بهنگام سازی آمار و اطلاعات هواشناسی و هیدرولوژی ، منابع و مصارف آب در بخش های شرب ، صنعت ، کشاورزی و زیست محیطی مورد توجه است، که طی بازدید گروه مطالعاتی از ساختگاه سد و حوضه بالادست آن ، بحث و تبادل نظر لازم صورت گرفت.

  دفتر فنی
  28 خرداد 1400

جلسه کمیته مشترک معاونت طرح و توسعه و معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد

جلسه کمیته مشترک معاونت طرح و توسعه و معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان با توجه به لزوم هماهنگی و پیگیری مسائل مشترک و لحاظ نظرات بهره برداری در طرحهای در حال اجرا با حضور معاونین مربوطه در سد نرماب برگزار شد.

  حفاظت و بهره برداری
  28 خرداد 1400

دعوت مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان برای حضور حداکثری مردم و همکاران شرکت آب منطقه ای در انتخابات ریاست جمهوری 28 خرداد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان، با صدور پیامی از مردم همیشه همراه و همکاران شرکت آب منطقه ای گلستان خواست تا با حضور در پای صندوق های رای، بر نقش تاثیرگذار خود در تقویت انسجام و وفاق ملی به شایستگی تاکید کنند.

  اطلاعیه
  27 خرداد 1400
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان:

خالی بودن 74 درصد ظرفیت مخازن سدهای استان/ رتبه هفتم بیشترین کاهش بارش در کشور

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در حال حاضر حدود 74 درصد حجم مخازن سدهای استان گلستان خالی است و این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته حدود 76 درصد مخازن سدهای استان پر آب بود.

  مدیرعامل
  27 خرداد 1400
در شصت و هفتمین جلسه کمیته ایمنی و پایداری سدها و تاسیسات آبی در حال ساخت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان:

آخرین وضعیت سد نرماب در بخش ادوات ابزار دقیق و سیستم هیدرومکانیکال بررسی شد

در شصت و هفتمین جلسه کمیته ایمنی و پایداری سدها تاسیسات آبی در حال ساخت و بهره برداری استان ، به ریاست معاون حفاظت و بهره برداری و حضور اعضا، آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی اجزای سد نرماب به ویژه در بخش ادوات ابزار دقیق و سیستم هیدرومکانیکال گزارش داده شد.

  حفاظت و بهره برداری
  27 خرداد 1400
سرپرست دفتر قراردادهای شرکت آب منطقه ای گلستان:

فراخوان مناقصه "احداث زهکشی‌های اصلی و سیلاب در ناحیه 2 اراضی اولویتدار" در سطح ۸۰ هزار هکتار در شرکت آب منطقه ای گلستان

سرپرست دفتر قراردادهای شرکت از فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه گران خبر داد و گفت: به منظور "احداث زهکشی‌های اصلی و سیلاب در ناحیه 2 اراضی اولویتدار" در سطح ۸۰ هزار هکتار مناقصه برگزار شده است که بصورت فراخوان عمومی و ثبت آگهی در روزنامه بیان ملی صورت گرفته است.

  قراردادها
  27 خرداد 1400
سرپرست اداره منابع آب آق قلا و گمیشان:

صدور 5 پروانه بهره برداری برای چاه های فعال فاقد پروانه در شهرستان های آق قلا و گمیشان

سرپرست اداره منابع آب گرگان و آق قلا از صدور 5 پروانه بهره برداری برای چاه های فعال فاقد پروانه در این دو شهرستان از ابتدای سال تاکنون خبرداد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  27 خرداد 1400

جلسه بررسی توزیع آب سد نگارستان برگزار شد

سرپرست اداره منابع آب شهرستان علی اباد کتول گفت : جهت مدیریت توزیع عادلانه آب سد نگارستان به اراضی متقاضی آب ، جلسه ای با حضور مسئول سد نگارستان و نمایندگان تعاونی های متقاضی آب برگزار شد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  27 خرداد 1400

بررسی وضعیت تملک اراضی سد مختومقلی فراغی (چایلی)

مدیرحقوقی شرکت آب منطقه ای گلستان از بررسی تملک اراضی سد مختومقلی فراغی(چایلی) خبر داد .

  حقوقی
  26 خرداد 1400
در دیدار سرپرست منابع آب کلاله و مراوه تپه با ریاست اداره محیط زیست کلاله :

بر همکاری متقابل دو اداره خصوصا حفظ حریم کیفی رودخانه ها و مجاری آبی تاکید شد

سرپرست اداره منابع آب کلاله و مراوه تپه و رئیس اداره محیط زیست کلاله به مناسبت هفته محیط زیست دیدار کردند.

  امورات و ادارات شهرستانها
  26 خرداد 1400
در دیدار سرپرست اداره منابع آب شهرستان علی آباد کتول با رییس دادگستری و دادستان شهرستان :

بر حمایت دستگاه قضایی در جلوگیری از تخلفات در حوزه منابع آب تاکید شد

در دیدار سرپرست اداره منابع آب شهرستان علی آباد کتول با رییس دادگستری و دادستان این شهرستان و رییس دادگاه بخش کمالان در شهرفاضل آباد دیدار و از زحمات همکاران دستگاه قضایی در شهرستان علی آباد کتول در حوزه کاری اداره منابع آب شهرستان تقدیر کرد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  26 خرداد 1400
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 82 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 88
 • بیشترین بازدید همزمان : 283
 • بازدید امروز : 17,364
 • بازدید دیروز : 18,749
 • کل بازدید : 3,747,381
 • آخرین به روزرسانی : 3 تیر 1400 13:53:55
 • شناسه IP شما : 3.236.98.69

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : گلستان، گرگان، ابتدای جاده آق قلا، شرکت آب منطقه ای گلستان
 • کدپستی : 4913933165
 • تلفن : 017-32627768
 • فاکس : 017-32627870
 • پست الکترونیکی : info[at]gsrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :