|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

تخصیص آب به 737 متقاضی بخش های مختلف مصرف آب در گلستان در سال 1401

معاون برنامه ریزی و دبیر کمیته مدیریت منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان، گفت: در سال 1401 تعداد به 737 مورد تخصیص آب به بخش های مختلف مصرف آب در گلستان تصویب شد که 361 مورد آن از منابع آب زیرزمینی متعارف برای متقاضیان بود.

  برنامه ریزی منابع آب
  28 فروردین 1402

در نشست هم اندیشی با رئیس مرکز افتای استان بر افزایش تعامل در حوزه های امنیت سایبری تاکید شد

در دیدار معاون برنامه ریزی و همکاران بخش فناوری اطلاعات شرکت آب منطقه ای گلستان با رئیس مرکز افتای استان که به مناسبت آغاز سال نو انجام شد، بر افزایش تعامل در حوزه های امنیت سایبری تاکید گردید.

  برنامه ریزی منابع آب
  23 فروردین 1402

برگزاری جلسه کارگروه تدوین سند چشم انداز 1404 بخش آب استان

سی و دومین جلسه کارگروه تدوین سند چشم انداز 1404 بخش آب استان در شرکت آب منطقه‌ای گلستان با حضور اعضای کارگروه برگزار شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  18 فروردین 1402

پرداخت پاداش مشارکت کارکنان آب منطقه‌ای گلستان در نظام پیشنهادها در سال 1401

پاداش مشارکت همکاران در نظام پیشنهادها در سال 1401، به آنها پرداخت گردید.

  برنامه ریزی منابع آب
  17 فروردین 1402

درج مقاله کارشناس آب منطقه ای گلستان در شصت و چهارمین شماره فصلنامه زمین شناسی ایران

در شصت و چهارمین شماره فصلنامه زمین شناسی ایران مقاله ای با مشارکت مهندس یعقوب نیک قوجق کارشناس برنامه ریزی و تخصیص منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان با عنوان (تاثیر برداشت از چاه های عمیق و نیمه عمیق بر روی افت سطح ایستابی و پارامترهای کیفی آب زیرزمینی در دشت گرگان) درج و منتشر شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  7 فروردین 1402

راه اندازی سامانه پنجره واحد مدیریت زمین در شرکت آب منطقه ای گلستان

در راستای اجرای تکالیف ابلاغی ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی دولت و همگام با سایر دستگاه های اجرایی، سامانه پنجره واحد مدیریت زمین در شرکت آب منطقه ای گلستان، راه اندازی گردید.

  برنامه ریزی منابع آب
  28 اسفند 1401

تخصیص ۶۳ درصدی اعتبارات طرح های شرکت آب منطقه ای گلستان

معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای گلستان از تخصیص 63 درصدی اعتبارات طرح های شرکت آب منطقه ای در سال 1401 خبر داد.

  برنامه ریزی منابع آب
  16 اسفند 1401
در دیدار مدیران فناوری اطلاعات، توسعه مدیریت و تحقیقات آب منطقه ای گلستان با اعضای هیئت علمی گروه مهندسی صنایع دانشگاه گلستان :

بر افزایش همکاری های فی مابین با هدف بهبود عملکرد و ارتقاء بهره وری شرکت آب منطقه ای تاکید شد

در دیدار مدیران فناوری اطلاعات، توسعه مدیریت و تحقیقات شرکت آب منطقه ای گلستان با اعضای هیئت علمی گروه مهندسی صنایع دانشگاه گلستان، بر افزایش همکاری های فی مابین با هدف بهبود عملکرد و ارتقاء بهره وری شرکت آب منطقه ای تاکید شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  16 اسفند 1401

تخصیص ۵۶ درصد از اعتبارات مصوب بخش آب سفر رئیس جمهور به استان گلستان

معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای گلستان از تخصیص 56 درصدی اعتبارات مصوب بخش آب سفر رئیس جمهور به استان گلستان خبر داد.

  برنامه ریزی منابع آب
  15 اسفند 1401

برگزاری جلسه بررسی پروژه های اولویت دار و مصوب سفر رئیس جمهور

جلسه بررسی پروژه های اولویت دار و مصوب سفر رئیس جمهور در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد .

  برنامه ریزی منابع آب
  13 اسفند 1401

بهره مندی آب منطقه ای گلستان از ۹۰ درصد اعتبارات وزارت نیرو در سفر رئیس جمهوربه گلستان

در آستانه اولین سالگرد سفر رئیس محترم جمهور در ۱۳ اسفند ماه سال ۱۴۰۰ به استان گلستان ، معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای گلستان اعلام کرد: در این سفر کل اعتبارات مصوب مربوط به وزارت نیرو در استان دو هزار و ۷۵ میلیارد تومان در قالب ۱۱ مصوبه بود که شش مصوبه آن با اعتبار ۱۸۶۰ میلیارد تومان معادل ۹۰ درصد اعتبارات سفر، متعلق به طرح های شرکت آب منطقه ای گلستان می باشد.

  برنامه ریزی منابع آب
  13 اسفند 1401
همزمان با دهه مبارک فجر؛

آغاز عملیات اجرایی 3 پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در علی آباد کتول

طی مراسمی متمرکز در ایام الله دهه فجر و با حضور استاندار گلستان، فرماندار و مسئولین استانی و شهرستانی، عملیات اجرائی پروژه های شرکت آب منطقه ای در قالب پروژه های عمرانی شهرستان علی آباد کتول آغاز شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  24 بهمن 1401

سی امین جلسه تدوین سند چشم انداز 1404 بخش آب استان برگزار شد

معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: سی امین جلسه تدوین سند چشم انداز شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد و در چند جلسه اخیر ماتریس های ارزیابی عوامل داخلی و خارجی و ماتریس های موقعیت استراتژیک و SWOT ( نقاط قوت، ضعف‌ها، فرصت‌ها و تهدیدات ) تکمیل شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  23 بهمن 1401
همزمان با نهمین روز از دهه فجر؛

آغاز عملیات اجرائی پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان کردکوی

در نهمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور استاندار گلستان و معاون اقتصادی استانداری، فرماندار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و با حضور رئیس اداره منابع آب شهرستان های کردکوی، ترکمن و بندرگز و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های شهرستان کردکوی، عملیات اجرائی پروژه لایروبی رودخانه های شهرستان کردکوی در این شهرستان آغاز به کار کرد.

  برنامه ریزی منابع آب
  23 بهمن 1401
همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر؛

آغاز عملیات اجرائی یک پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان گمیشان

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور حاجی گلدی کر معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گلستان، سقلی فرماندار گمیشان، حاجی زاده مدیر کل مدیریت بحران استان گلستان و اعضای شورای اداری و جمعی از مردم شریف شهرستان همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های شهرستان گمیشان، عملیات اجرائی پروژه لایروبی رودخانه های شهرستان گمیشان در این شهرستان آغاز شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  23 بهمن 1401
همزمان با دهه مبارک فجر؛

افتتاح و آغاز عملیات اجرائی 4 پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان آزادشهر

در نهمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون عمرانی استانداری گلستان، فرماندار آزادشهر و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و جمعی از مردم شریف شهرستان همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های شهرستان آزادشهر ، افتتاح و آغاز عملیات اجرائی پروژه های شرکت آب منطقه ای گلستان در این شهرستان آغاز شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  22 بهمن 1401
همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر؛

آغاز عملیات اجرائی 5 پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان کلاله

در هشتمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور سید علی مهاجر معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان، فرماندار کلاله و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و جمعی از مردم شریف شهرستان همزمان با افتتاح و آغاز عملیات اجرائی متمرکز پروژه های شهرستان کلاله، آغاز عملیات اجرائی پروژه های شرکت آب منطقه ای گلستان در این شهرستان نیز آغاز شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  22 بهمن 1401
همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر؛

افتتاح و آغاز عملیات اجرائی 2 پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان رامیان

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور حاجی گلدی کر، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گلستان، فرماندار رامیان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و جمعی از مردم شریف شهرستان همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های شهرستان رامیان ، افتتاح و آغاز عملیات اجرائی پروژه های شرکت آب منطقه ای گلستان در این شهرستان آغاز شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  22 بهمن 1401
همزمان با دهه مبارک فجر؛

افتتاح و بهره برداری از 2 پروژه و آغاز عملیات اجرایی 8 پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان آق قلا

همزمان با دهه مبارک دهه فجر افتتاح و بهره برداری از 2 پروژه و آغاز عملیات اجرایی 8 پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان بصورت متمرکز در شهرستان آق قلا همزمان با دیگر پروژه های شهرستان انجام شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  19 بهمن 1401
همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر؛

افتتاح و آغاز عملیات اجرائی 30 پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان گنبدکاووس

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور استاندار گلستان ، فرماندار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی، و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های شهرستان گنبدکاووس ، افتتاح 3 پروژه و آغاز عملیات اجرائی 27 پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان گنبد نیز انجام شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  19 بهمن 1401
همزمان با ششمین روز از دهه فجر؛

آغاز عملیات اجرائی پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان ترکمن

در ششمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان، فرماندار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و با حضور رئیس اداره منابع آب شهرستان های کردکوی، ترکمن و بندرگز و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های شهرستان ترکمن، عملیات اجرائی پروژه لایروبی رودخانه های شهرستان ترکمن در این شهرستان آغاز به کار کرد.

  برنامه ریزی منابع آب
  19 بهمن 1401
همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر؛

آغاز عملیات اجرائی یک پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان مراوه تپه

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری گلستان، فرماندار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی، و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های شهرستان مراوه تپه، آغاز عملیات اجرائی پروژه های شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان مراوه تپه شروع شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  17 بهمن 1401
همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر؛

آغاز عملیات اجرائی یک پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان گالیکش

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون اقتصادی استانداری گلستان ، فرماندار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی، و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های شهرستان گالیکش، عملیات اجرائی پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان گالیکش شروع شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  17 بهمن 1401
همزمان با اولین روز از دهه فجر؛

آغاز عملیات اجرائی پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان بندرگز

در اولین روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گلستان، فرماندار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و با حضور رئیس اداره منابع آب شهرستان های کردکوی، ترکمن و بندرگز و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های شهرستان بندرگز، عملیات اجرائی پروژه لایروبی رودخانه های شهرستان بندرگز در این شهرستان آغاز به کار کرد.

  برنامه ریزی منابع آب
  15 بهمن 1401
همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر؛

افتتاح و آغاز عملیات اجرائی 4 پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان گرگان

در دومین روز از دهه مبارک فجر و با حضور استاندار گلستان، نمایندگان مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی، و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های شهرستان گرگان ، افتتاح و آغاز عملیات اجرائی پروژه های شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان گرگان نیز افتتاح وآغاز عملیات اجرائی آن شروع شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  15 بهمن 1401

تخصیص 145 فقره آب سطحی و زیرزمینی به بخش های مختلف مصرف آب استان گلستان

معاون برنامه ریزی و دبیر کمیته مدیریت منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان از تخصیص 145 فقره آب سطحی و زیرزمینی به بخش های مختلف مصرف آب استان طی ماه های آبان، آذر و دی سالجاری خبر داد.

  برنامه ریزی منابع آب
  10 بهمن 1401

برگزاری جلسه بیست و هفتم تدوین سند چشم انداز 1404 بخش آب استان

جلسه بیست و هفتم تدوین سند چشم انداز ۱۴۰۴ آب استان برگزارشد.

  برنامه ریزی منابع آب
  6 بهمن 1401

مانور سایبری شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد/بررسی راه های مقابله با حملات سایبری

با حضور معاون برنامه ریزی ، سرپرست دفتر توسعه مدیریت، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی، رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل ،مدیر منابع انسانی و پشتیبانی شرکت و مدیران و کارشناسان مرتبط سایر بخش های شرکت، مانور سایبری عملیاتی با سناریو حمله باج افزاری به شبکه و مرکز داده آب منطقه ای گلستان برگزار و راههای پیشگیری و مقابله با این نوع تهدیدات بررسی شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  10 دی 1401
در سفر مدیرکل دفتر تحقیق، توسعه، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی شرکت مدیریت منابع آب ایران از شرکت آب منطقه ای گلستان؛

تاکید بر بهینه کاوی بهره وری در شرکت آب منطقه‌ای گلستان

جلسه هم اندیشی معاون برنامه ریزی و کارشناسان دفتر تحول اداری، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی شرکت آب منطقه ای گلستان با مدیرکل دفتر تحقیق، توسعه، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی شرکت مدیریت منابع آب ایران با هدف ارائه عملکرد و چالش های شرکت در این حوزه و همچنین بیان انتظارات شرکت از شرکت مادر تخصصی، برگزار شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  29 آذر 1401

بررسی احداث نیروگاههای خورشیدی شناور در دریاچه سدهای استان آغاز شد

با توجه به نام گذاری سال 1401 با عنوان تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین و در راستای استفاده از شرکتهای دانش بنیان و هدف دولت در ساخت و راه اندازی نیروگاههای کوچک مقیاس ، بررسی استقرار و احداث نیروگاههای خورشیدی در سطح دریاچه سدهای استان شروع شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  19 آذر 1401
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 7 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 70
 • بیشترین بازدید همزمان : 607
 • بازدید امروز : 3,747
 • بازدید دیروز : 25,170
 • کل بازدید : 15,991,232
 • آخرین به روزرسانی : 8 خرداد 1402 13:37:58
 • شناسه IP شما : 3.237.32.15

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : گلستان، کیلومتر یک جاده آق قلا، شرکت آب منطقه‌ای گلستان
 • کدپستی : 4913933165
 • تلفن : 01732687436
 • فاکس : 01732687082
 • پست الکترونیکی : info[at]gsrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :