|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

بازدید نماینده مردم آزادشهر ورامیان در مجلس اسلامی از مولفه های طرح آبرسانی به آزادشهر و رامیان

مهندس کوهساری نماینده مردم آزادشهر ورامیان در مجلس اسلامی به همراه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان و مدیر عامل آب و فاضلاب استان از مولفه های طرح آبرسانی به آزادشهر و رامیان بازدید به عمل آورد.

  بازدیدها
  29 فروردین 1401

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان ازمولفه های طرح آبرسانی به شهرستان گرگان

دکتر دهنوی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان و جانشین ستاد پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری، مهندس عابدی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان و رئیس کمیته تامین و تخصیص این کمیته و مهندس همدم مشاور امور زیربنائی استاندار به عنوان دبیر ستاد پیگیری مصوبات سفر ، از مولفه های طرح آبرسانی به شهرستان گرگان بازدید به عمل آوردند.

  بازدیدها
  27 فروردین 1401

بازدید استاندار گلستان از سد چایلی/ پیگیری افزایش اعتبارات این سد در مصوبات مکمل سفر

استاندار گلستان به همراه معاونین امور عمرانی و اقتصادی و مسئولین استانی و شهرستانی مرتبط ، از سد چایلی در شهرستان مراوه تپه بازدید کرد و دراین بازدید افزایش اعتبارات این سد از محل مصوبات مکمل سفر، ماده ۵۶ و ... تاکید شد.

  بازدیدها
  9 فروردین 1401

بازدید وزیر نیرو از علاج بخشی سد وشمگیر

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان در بازدید وزیر نیرو از علاج بخشی سد وشمگیر گفت: علاج ‌بخشی سد وشمگیر آق‌قلا به ۳۸۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و طبق برنامه‌ریزی انجام شده و در صورت جذب کامل اعتبار مورد نیاز این طرح تا سه سال آینده به پایان خواهد رسید.

  بازدیدها
  13 اسفند 1400

بازدید وزیر امور اقتصاد ودارائی از سد نگارستان

دکتر خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی به همراه دکتر نوروزی نماینده مردم شریف شهرستان علی آباد کتول و فرماندار شهرستان علی آباد کتول و هیئت همراه از سد نگارستان بازدید کرد.

  بازدیدها
  13 اسفند 1400
وزیر تعاون خبر داد:

تزریق اعتبار برای تکمیل سد نرماب

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تزریق اعتبارات برای تزریق سد نرماب در استان گلستان خبر داد.

  بازدیدها
  13 اسفند 1400

بازدید وزیر نیرو از پروژه مخزن ۲۰ هزار متر مکعبی گرمابدشت طرح آبرسانی گرگان/ تامین اعتبار شرب استان گلستان از محل اعتبارات اضطراری و تنش آبی

وزیر نیرو در شانزدهمین سفر استانی ریاست محترم جمهور و هیات دولت به استان گلستان از پروژه در حال ساخت مخزن ۲۰ هزار متر مکعبی گرمابدشت طرح  آبرسانی گرگان  که در حال حاضر پیشرفت ۹۵ درصدی دارد، بازدید کرد.

  بازدیدها
  13 اسفند 1400

بازدید رئیس حوضه‎های شمالی شرکت مدیریت منابع آب از طرح زهکشی اراضی اولویت دار در سطح 42 هزار هکتار

رئیس حوضه اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب به همراه معاونان این حوضه و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از طرح زهکشی اراضی اولویت دار در سطح 42 هزار هکتار بازدید کرد و در جریان آخرین روند پیشرفت این پروژه قرار گرفت.

  بازدیدها
  4 اسفند 1400

بازدید رئیس حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب از سد نرماب/ استفاده از تمام ظرفیت های قانون بودجه برای تامین اعتبار تکمیل سد نرماب

رئیس حوضه اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب به همراه معاونین خود و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از طرح سد در حال ساخت سد نرماب بازدید و در جلسه ای با مشاور و پیمانکار مسائل و مشکلات این طرح را بررسی کرد.

  بازدیدها
  3 اسفند 1400

بازدید رئیس حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب از سد آقدکش

رئیس حوضه اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب به همراه معاونان این حوضه و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از سد آقدکش بازدید کرد و در جریان آخرین روند پیشرفت این پروژه قرار گرفت.

  بازدیدها
  3 اسفند 1400

بازدید رئیس حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب از طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو زرین‌گل

رئیس حوضه اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب به همراه معاونین خود و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از طرح شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو زرین‌گل بازدید و در جلسه ای با مشاور و پیمانکار این طرح در حال اجرا مسائل و مشکلات این طرح را بررسی کرد.

  بازدیدها
  3 اسفند 1400

بازدید رئیس حوضه آبریز رودخانه اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب از کانال انتقال سیلاب بند ولی

رئیس حوضه آبریز رودخانه اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب در بازدید از کانال انتقال سیلاب بند ولی در جریان آخرین وضعیت این طرح انتقال سیلاب در شمال استان قرار گرفت.

  بازدیدها
  2 اسفند 1400

بازدید رئیس حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب از سد وشمگیر/ 385 میلیارد تومان برای تکمیل علاج بخشی وشمگیر نیاز است

رئیس حوضه اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب به همراه معاونان این حوضه و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از سد وشمگیر بازدید کرد و در جریان آخرین روند پیشرفت این پروژه قرار گرفت و در این بازدید بر ضرورت علاج بخشی این سد تاکید شد.

  بازدیدها
  2 اسفند 1400
رئیس حوضه آبریز رودخانه اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب ایران :

طرح های عمرانی شرکت آب منطقه ای گلستان از پیشرفت مناسبی برخوردارند/ استفاده از تمام ظرفیت های قانون بودجه برای تکمیل طرح ها

رئیس حوضه آبریز رودخانه اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب در بازدید دو روزه از طرح های عمرانی شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: طرح های عمرانی شرکت آب منطقه ای گلستان از پیشرفت مناسبی برخوردار هستند و همکاران ما در شرکت آب منطقه ای گلستان توانسته اند با تنوع بخشی به منابع مالی و استفاده از تمام ظرفیت های قانون بودجه برای تامین منابع مالی این طرح ها، اقدامات ارزنده ای انجام دهند.

  بازدیدها
  1 اسفند 1400

بازدید رئیس حوضه اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب ایران از طرح های عمرانی آب منطقه ای گلستان

مهندس ارسلان هاشمی رئیس حوضه آبریز رودخانه اترک و حوضه های شمالی شرکت مدیریت منابع آب ایران از طرح های عمرانی آب منطقه ای گلستان در استان بازدید کرد.

  بازدیدها
  1 اسفند 1400
در بازدید استاندار از طرح آبرسانی به رامیان و آزادشهر:

تامین آب شرب در افق میان مدت با سد قره چای / حفر چاه مهم ترین راهکار تامین شرب شهرستان های آزادشهر و رامیان در کوتاه مدت

استاندار گلستان در بازدید از طرح آبرسانی به شهرستان های رامیان و آزادشهر گفت: یکی از روشهای تامین شرب در افق میان مدت در شهرستان رامیان، احداث سد قره چای است که نیازمند یک هزار میلیارد تومان اعتبار است.

  بازدیدها
  25 بهمن 1400
در بازدید استاندار گلستان از سد نرماب عنوان شد:

سد نرماب از اصلی ترین پروژه های سفر ریاست جمهوری است/ نیاز به 2 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اتمام سد

استاندار گلستان در بازدید از سد نرماب که همزمان با یوم ا... 22 بهمن انجام شد، اظهار کرد: سد نرماب یکی از پروژه های حیاتی و زیرساختی در استان است که با توجه به اهمیت آن از اصلی ترین پروژه ها در سفر ریاست جمهوری است.

  بازدیدها
  23 بهمن 1400

بازدید مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان از ساختمان بهره برداری اداره منابع آب علی آباد کتول

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان از ساختمان بهره برداری اداره منابع آب علی آباد کتول در این شهرستان علی آباد بازدید کرد و مقرر شد این ساختمان که در مراحل نهایی ساخت قرار دارد، در بهمن ماه به بهره برداری برسد.

  بازدیدها
  20 بهمن 1400
در بازدید استاندار گلستان ومدیر عامل آب منطقه ای استان از مخزن 20 هزار متر مکعبی آب شرب در گرمابدشت:

افزایش ظرفیت ذخیره آب شرب گرگان با تکمیل و اتصال مخزن 20 هزار متر مکعبی گرمابدشت به شبکه شرب گرگان در سال جاری

استاندار گلستان به همراه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان از مخزن 20 هزار متر مکعبی در حال تکمیل در گرمابدشت در شرق شهر گرگان بازدید کرد و بر اتصال این مخزن به شبکه شرب گرگان تاکید شد.

  بازدیدها
  30 دی 1400
در بازید نماینده مردم گنبد کاووس و مدیر عامل آب منطقه ای گلستان از پروژه حفر سه حلقه چاه آب در گنبد کاووس:

اتمام عملیات حفر ۳ حلقه چاه آب آشامیدنی در گنبدکاووس تا انتهای سال جاری

نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی با همراهی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از پروژه عمرانی حفرسه حلقه چاه آب در گنبد بازدید وآخرین وضعیت حفر این سه حلقه چاه را در راستای کاهش مشکلات شرب و تنش آبی این شهرستان و روستاهای نوار مرز بررسی کردند.

  بازدیدها
  30 دی 1400

بازدید استاندار از سد کوثر گرگان/ 23 درصد از مخزن سد آب دارد

استاندار گلستان با همراهی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان، در بازدید میدانی از سد کوثر گرگان در جریان آخرین وضعیت این سد قرار گرفت.

  بازدیدها
  29 دی 1400

بازدید بانوان شرکت آب منطقه ای گلستان از سد در حال ساخت آقدکش در شهرستان آق قلا

به همت مشاور امور بانوان و خانواده شرکت آب منطقه ای گلستان، جمعی از بانوان همکار این شرکت، با هدف آشنایی با روند عملیات اجرایی سد در حال ساخت آقدکش در شهرستان آق قلااز این پروژه بازدید بعمل آوردند.

  بازدیدها
  26 دی 1400
در بازدید استاندارگلستان از سد وشمگیر عنوان شد:

پیگیری افزایش اعتبارات علاج بخشی سد وشمگیر در سفر رئیس‌جمهور به گلستان /پیشرفت 20 درصدی طرح

استاندار گلستان گفت: استفاده از ظرفیت کامل سد وشمگیر، به دلیل اتمام عمر مفید و رسوب گذاری، مقدور نیست اما با توجه به نقش بسزایی که در رفع مشکلات معیشتی دارد، در سفر رئیس جمهور پیگیری می شود.

  بازدیدها
  25 دی 1400
در بازدید مدیر کل بازرسی استان از پروژه شبکه قره سو زرین گل عنوان شد:

اعلام آمادگی سازمان بازرسی استان برای رفع برخی موانع اجرای طرح

در بازدید مدیر کل بازرسی استان از پروژه احداث شبکه آبیاری و زهکشی قره سو - زرین گل بر رفع برخی موانع و چالش های این طرح با بانک توسعه اسلامی و بانک مرکزی و تسریع در اجرای این طرح تاکید شد.

  بازدیدها
  14 دی 1400

بازدید معاون قوه قضاییه و امور مجلس از سد نگارستان

رییس اداره منابع آب علی آباد کتول گفت: با توجه به سفر رییس قوه قضاییه و هیئت همراه به استان گلستان، معاون قوه قضاییه به همراه همکاران قضایی شهرستان علی آباد کتول از سد نگارستان بازدید کردند.

  بازدیدها
  30 آذر 1400

بازدید رئیس موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو از سدهای نرماب، آقدکش و گلستان

در راستای تفاهم نامه همکاری های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی شرکت آب منطقه ای گلستان و موسسه تحقیقات آب کشور و با هدف آشنایی با حوضه گرگانرود و بازدید از مناطق تحت تاثیر سیلاب در اسفند 97 و فروردین 98 در محدوده شهرستان های آق قلا ، گنبد و مینودشت، بازدیدی توسط رئیس موسسه تحقیقات آب و تیم همراه از سد های آقدکش در شهرستان آق قلا و نرماب در شهرستان مینودشت و گلستان در شهرستان گنبدکاووس صورت گرفت.

  بازدیدها
  30 آذر 1400

بازدید بانوان همکار شرکت آب منطقه ای گلستان از سد در حال ساخت نرماب مینودشت

به همت مشاور امور بانوان و خانواده شرکت آب منطقه ای استان، جمعی از بانوان همکار با هدف آشنایی با روند عملیات اجرایی پروژه سد نرماب و مسائل و مشکلات مربوط به آن از سد نرماب مینودشت بازدید به عمل آوردند.

  بازدیدها
  14 آذر 1400
در بازدید مدیر عامل آب منطقه ای استان از طرح آبرسانی و خط انتقال آبرسانی به آزادشهر عنوان شد:

ادامه اجرای طرح های آبرسانی به آزادشهر و رامیان

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از روند پیشرفت خط انتقال آبرسانی به آزادشهر بازدید کرد و برتسریع در حل مشکلات اجرایی طرح تاکید کرد.

  بازدیدها
  13 آذر 1400
در بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان از پروژه احداث و تکمیل شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل و سازه‌های مربوطه عنوان شد:

تأکید بر تسریع اجرای پروژه احداث و تکمیل شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل / اجرای 106 کیلومتر لوله پلی‌اتیلن در این پروژه تاکنون

در بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان و معاون طرح و توسعه از پروژه احداث و تکمیل شبکه آبیاری و زهکشی قره‌سو و زرین‌گل و سازه‌های مربوطه بر تسریع در عملیات اجرایی با توجه به عقب بودن از برنامه پیش‌بینی‌شده تأکید شد.

  بازدیدها
  3 آذر 1400
در بازدید مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از روند پیشرفت مخزن 20 هزار متر مکعبی گرگان:

اتصال مخزن 20 هزار متر مکعبی گرمابدشت به شبکه شرب گرگان تا دهه فجر سال جاری

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از روند پیشرفت مخزن 20 هزار متر مکعبی گرگان در گرمابدشت بازدید و در جریان روند اجرا و تکمیل این مخزن قرار گرفت.

  بازدیدها
  27 آبان 1400
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 12 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 40
 • بیشترین بازدید همزمان : 283
 • بازدید امروز : 4,440
 • بازدید دیروز : 13,286
 • کل بازدید : 9,499,339
 • آخرین به روزرسانی : 27 اردیبهشت 1401 16:20:10
 • شناسه IP شما : 3.236.234.223

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : گلستان، کیلومتر یک جاده آق قلا، شرکت آب منطقه‌ای گلستان
 • کدپستی : 4913933165
 • تلفن : 01732687436
 • فاکس : 01732687082
 • پست الکترونیکی : info[at]gsrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :