|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
دردیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان :

استفاده از ظرفیت رسانه در اطلاع رسانی وضعیت بحرانی منابع آب استان/ برداشت غیر مجاز از آب باید در جامعه مانند منکر دیده شود

در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان بر استفاده از ظرفیت رسانه در اطلاع رسانی وضعیت بحرانی منابع آب استان با توجه به وضعیت تداوم خشکسالی در سال جاری تاکید شد.

  مدیرعامل
  22 اردیبهشت 1401

افتتاح سد کوچک مخزنی نوده حاجیلر در شهرستان آزادشهربا اعتبار ۷۸ میلیارد ریال

مراسم افتتاح سد کوچک مخزنی نوده حاجیلر در شهرستان آزادشهر با حضور مهندس کوهساری نماینده مردم شهرستان آزادشهرو رامیان در مجلس شورای اسلامی، مهندس حسینی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان ومعاونین شرکت، معاونین  فرمانداری شهرستان آزادشهر ودیگر مسئولین استانی و شهرستانی و مشاور وپیمانکار طرح و مردم منطقه برگزار شد.

  مدیرعامل
  22 اردیبهشت 1401
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان:

24 درصد حجم سدهای گلستان آب دارد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت : حجم آب موجود در پشت سدهای این استان تا زمان آخرین محاسبه در 19 اردیبهشت سال جاری بالغ بر 59 میلیون متر مکعب معادل 24 درصد کل ظرفیت مخازن است.

  مدیرعامل
  22 اردیبهشت 1401

جلسه ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان هر سه شنبه برگزار می شود

به منظور بررسی درخواست ارباب رجوع و مراجعه کنندگان، جلسه ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان به صورت مستمر هر سه شنبه برگزار می شود.

  مدیرعامل
  20 اردیبهشت 1401
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در برنامه حرف حساب صدا و سیمای گلستان:

شالیکاری غرقابی جز در اراضی نسق در گلستان فراموش شود/هماهنگی دستگاه‌ها در تخریب آببندانهای غیرمجاز

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در برنامه حرف حساب صدا و سیمای گلستان با بیان اینکه در کل استان 900 قطعه آب بندان وجود دارد که سالانه بیش از 150 میلیون متر مکعب آن را تنظیم می کنند،گفت: حدود 2 هزار و 400 هکتار آب بندان های زراعی ، پرورش ماهی یا دو منظوره در مسیر رودخانه گرگانرود است که در مجموع 56 میلیون متر مکعب ظرفیت دارند که 1570 هکتار آنها مجاز به استفاده از آب هستند و 830 هکتار مجوز استفاده از آب ندارند.

  مدیرعامل
  15 اردیبهشت 1401
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان:

کاهش 20 درصدی ذخیره آبخوان های استان نسبت به دوره بلند مدت /رواناب رودخانه ها همچنان کاهشی است/ لزوم صرفه جویی کشاورزان در مصرف آب

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: کاهش ذخیره آبخوان های گلستان حدود ۲۴۶ میلیون مترمکعب نسبت به وضعیت نرمال بوده و حدود ۲۰ درصد کاهش را نسبت به آمار دوره بلندمدت نشان می دهد ، که آبخوان های کم عمق حدود ۱۸۷ میلیون مترمکعب و آبخوان های عمیق حدود ۵۹ میلیون مترمکعب کاهش داشته است.

  مدیرعامل
  10 اردیبهشت 1401

برگزاری جلسه تدوین سند چشم انداز 1404بخش آب استان

اولین جلسه تدوین سند چشم انداز 1404بخش آب استان گلستان در شرکت آب منطقه ای و با حضور نمایندگان دستگاه های اجرای مرتبط با بخش آب، برگزار شد.

  مدیرعامل
  6 اردیبهشت 1401
دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان با امام جمعه اهل سنت کلاله:

مدیریت منابع آبی در استان بدون مشارکت مردم امکان پذیر نیست/ از کشت شالی با آب زیرزمینی در استان پرهیز شود

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در دیدار با امام جمعه اهل سنت کلاله گفت: مقوله آب از یک طرف موضوع فنی و از طرفی موضوع فرهنگی است به همین دلیل مدیریت منابع آبی در استان بدون مشارکت مردم امکان پذیر نیست.

  مدیرعامل
  3 اردیبهشت 1401
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با امام جمعه شهرستان گنبد کاووس:

ذخیره آب سدهای استان برای کشت تابستانه پاسخگو نیست / تاکید بر توزیع عادلانه آب

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با امام جمعه گنبد کاووس اظهار کرد: اراضی مسیر آبراهه اصلی گرگانرود سالانه برای آبیاری به 270 میلیون متر مکعب آب نیازمند هستند که با توجه به خشکسالی سال جاری و عدم وجود رواناب کافی در رودخانه، کشت تابستانه از آب سدهای استان در حال حاضر متصور نیست.

  مدیرعامل
  3 اردیبهشت 1401
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان:

تداوم کاهش ذخایر آبی گلستان/ فقط ۲۹ درصد ظرفیت سدها آب دارد

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به تداوم کاهش ذخایر آبی در استان گلستان، گفت: در حال حاضر و در پایان فروردین ماه ۱۴۰۱ ، تنها ۲۹ درصد حجم سدهای استان آب دارد که ۸ درصد کمتر از پارسال است.

  مدیرعامل
  3 اردیبهشت 1401
در دیدار مدیر عامل و معاونین شرکت آب منطقه ای گلستان با نماینده ولی فقیه در استان؛

لزوم افزایش بهره وری در مصرف آب بخش کشاورزی و عدم کشت محصولات پرآب طلب در استان

در دیدار مدیر عامل و معاونین شرکت آب منطقه ای گلستان با نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به کم آبی مزمن در استان، ، بر عدم کشت محصولات پر آب طلب ، مدیریت علمی منابع آب و لزوم برنامه ریزی برای جلوگیری از هدر رفت آب در بخش کشاورزی تاکید شد.

  مدیرعامل
  31 فروردین 1401
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در برنامه رادیویی روزنه؛

کاهش 19 درصدی آب های زیرزمینی در ابتدای فروردین ماه/ عدم کشت محصولات پرآب طلب در استان ضروری است

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در فروردین ماه سال جاری 19 درصد کاهش آب زیرزمینی را شاهد بودیم و این در حالی است که در ابتدای سال گذشته میزان کاهش آب زیرزمینی استان حدود 9 درصد بود و لازم است برای جلوگیری از کاهش بیشتر آب های زیرزمینی از کشت های پرآب طلب در استان جلوگیری شود و کشت های معمولی نیز تا حدودی کاهش یابد، تا در تابستان کشاورزان دچار چالش نشوند.

  مدیرعامل
  30 فروردین 1401
در دفتر معاونت عمرانی استانداری برگزار شد؛

جلسه بررسی مشکلات آبی حوضه رودخانه گرگانرود

جلسه هماهنگی به منظور حل مشکلات آبی حوضه رودخانه گرگانرود و سد وشمگیر در محل دفتر معاونت امور عمرانی استانداری گلستان و با حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای و دیگر مدیران مربوطه و جمعی از کشاورزان برگزار شد.

  مدیرعامل
  29 فروردین 1401
در دیدار هیئت مدیره انجمن پیمانکاران استان گلستان با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان عنوان شد:

استفاده از تمام ظرفیت پیمانکاران بومی در راستای اجرای طرح های عمرانی شرکت آب منطقه ای گلستان

در دیدار هیئت مدیره انجمن پیمانکاران استان گلستان با مدیر عامل ، معاونین و ذیحساب شرکت آب منطقه ای گلستان ، استفاده از تمام ظرفیت پیمانکاران بومی در راستای اجرای طرح های عمرانی شرکت آب منطقه ای گلستان به ویژه در راستای اجرای طرح های آبرسانی در سال جاری تاکید شد.

  مدیرعامل
  27 فروردین 1401
در جلسه هم اندیشی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با همکاران:

افزایش چند برابری اعتبارات عمرانی شرکت آب منطقه ای در سال ۱۴۰۰/ تاکید بر دانش بنیانی در مدیریت منابع آب

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در نشست هم اندیشی با همکاران شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: به یاری خداوند ، اعتبارات عمرانی شرکت آب منطقه ای در بخش های آبرسانی به برخی شهرها ، سدسازی ها و احداث شبکه های آبیاری و زهکشی در سال ۱۴۰۰ و بویژه پس از سفر پربرکت ریاست جمهوری بالغ بر ۲ هزار میلیارد تومان شده است که نشان از پیگیری های مستمر شرکت و توجه و همیاری همه مسئولان مرتبط استانی و ملی دارد که باید تلاش های همکاران نیز در سال جاری چند برابر بشود تا این طرح ها به نتیجه برسد.

  مدیرعامل
  24 فروردین 1401
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان گلستان با فرماندار شهرستان رامیان عنوان شد:

تسریع در اجرای سد بهارستان و تکمیل آبرسانی به شهرها

در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان گلستان با فرماندار شهرستان رامیان، بر تسریع در اجرای طرح آبرسانی شهرستان های رامیان و آزادشهر و اجرایی شدن سد بهارستان(قره چای) تاکید شد.

  مدیرعامل
  24 فروردین 1401

دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با امام جمعه شهرستان رامیان

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با امام جمعه رامیان دیدار و گفتگو کرد وگفت: مطالعات فاز دوم سد بهارستان (قره چای) در حال انجام است و در صورت تامین اعتبار در اواخر سال جاری قابلیت کلنگ زنی دارد.

  مدیرعامل
  24 فروردین 1401
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با امام جمعه شهرستان آزادشهر :

تخصیص اعتبار در سفر ریاست جمهوری برای آبرسانی به آزادشهر/ فرهنگ مصرف بهینه آب باید به صورت همه جانبه ترویج شود

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با حجت الاسلام «عین الله شهابی» امام جمعه آزادشهر گفت: در سفر ریاست جمهوری به گلستان در بخش آب اعتبارات بسیار مناسبی تخصیص یافت.

  مدیرعامل
  21 فروردین 1401
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با فرماندار شهرستان آزادشهر عنوان شد:

تجهیز 3 حلقه چاه و اجرای یک خط انتقال 5 کیلومتری از برنامه های آبرسانی به آزادشهر در سال جاری

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با فرماندار شهرستان آزادشهر گفت: تجهیز 3 حلقه چاه که قبلا حفر شده و اجرای یک خط انتقال 5 کیلومتری از برنامه های آبرسانی به شهر آزادشهر در سال جاری است که بخش زیادی از آن با اعتبارات تخصیص یافته تا تابستان سال جاری اجرا می شود.

  مدیرعامل
  21 فروردین 1401
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با امام جمعه شهرستان علی آباد کتول عنوان شد:

مصرف آب در بخش کشاورزی بهینه و بهره ورانه نیست/ آبخوان های استان ظرفیت ندارند

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در دیدار با امام جمعه شهرستان علی آباد کتول اظهار کرد: بیشترین مصرف آب دراستان در بخش کشاورزی است و مصرف در این بخش بهینه و بهره ور نیست و فشار مضاعفی به آبخوان های استان وارد می کند.

  مدیرعامل
  19 فروردین 1401
دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با فرماندار شهرستان علی آباد کتول عنوان شد:

تداوم کسری آبخوان ها در سال جاری /انعقاد قراردادهای جدید طرح قره سو زرین گل

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با فرماندار شهرستان علی آباد کتول گفت: وضعیت بارش های استان در سال آبی جاری بهتر است اما به دلیل تاثیر خشکسالی سال گذشته و استفاده بیش از مجاز از سفره های زیرزمینی، کسری آبخوان ها تداوم دارد.

  مدیرعامل
  19 فروردین 1401

انسداد 529 حلقه چاه غیر مجاز در سال 1400 در گلستان/ استمرار مبارزه با آبخوان خواری

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: طی سال 1400، تعداد 529 حلقه چاه غیر مجاز در راستای اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی مسدود و از برداشت غیرمجاز8 میلیون متر مکعب آب از سفره های زیرزمینی گلستان جلوگیری شده است.

  مدیرعامل
  17 فروردین 1401
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان با نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری عنوان شد:

بهره برداری صحیح از آب در استان نیازمند کار فرهنگی فراوان است / تشریح چالش های آب برای بهره برداران

آیت الله حسینی شاهرودی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری گفت: بهره برداری صحیح از آب در استان در بخش های مختلف نیازمند کار فراوان فرهنگی است که باید توسط متولیان امرانجام شود.

  مدیرعامل
  17 فروردین 1401
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در جلسه شورای اداری ؛

ابلاغ ۴۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای طرح های شرکت آب منطقه ای گلستان پس از سفر ریاست جمهوری

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در اولین جلسه شورای اداری استان گلستان در سال جدید از اختصاص مبلغ ۴۷۰ میلیارد تومان پس از سفر ریاست محترم جمهوری به استان برای طرح های در دست اجرای این شرکت خبر داد.

  مدیرعامل
  16 فروردین 1401

دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با فرماندار بندر گز

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با فرماندار بندرگز دیدار و گفت و گو کرد.

  مدیرعامل
  12 فروردین 1401
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با فرماندار شهرستان گمیشان:

اجرای طرح زهکشی و ساماندهی رودخانه ها از مهم ترین طرح های آب منطقه ای در گمیشان است

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با فرماندار شهرستان گمیشان اظهار کرد: مطالعات آب شیرین کن توسط شرکت آب منطقه ای به اتمام رسیده است و برای ادامه کار تحویل شرکت آب و فاضلاب کشور شده است.

  مدیرعامل
  10 فروردین 1401

دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با امام جمعه شهرستان گمیشان

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان به همراه معاونین شرکت با "حاج نورنیاز آخوند نبوی زاده" امام جمعه گمیشان دیدار کردند.

  مدیرعامل
  10 فروردین 1401

کاهش ۱۹ درصدی ذخایر آبخوان های گلستان / بارش ها منجر به افزایش رواناب رودخانه ها نشده است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از کاهش ۱۹ درصدی ذخایر آبخوان های استان در سال آبی جاری خبرداد و گفت: متوسط دمای اندازه گیری شده طی این مدت هم افزایش یافته است.

  مدیرعامل
  9 فروردین 1401
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با فرماندار شهرستان آق قلا:

تکمیل علاج بخشی سد وشمگیر نیازمند حدود ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار است

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در دیدار با فرماندار شهرستان آق قلا با بیان اینکه استان گلستان تحت شرایط حدی است، اظهار کرد: بارش متوسط ۶ ماهه اخیر استان بارش تقریبا نرمالی بوده است اما به دلیل غیر موثر بودن بارش ها، ۵۰ تا ۶۰ درصد کاهش رواناب رودخانه هارا شاهد هستیم و در ۶ ماهه دوم سال آبی، وضعیت نرمالی را پیش بینی نمی کنیم و باید در همه بخش ها اعم از مدیریت منابع آبی، کشاورزی و... تدابیر ویژه تری اندیشیده شود.

  مدیرعامل
  9 فروردین 1401
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با آخوند میرزاعلی امام جمعه آق قلا:

نهادینه شدن فرهنگ بهره وری صحیح از آب ضروری است/ استفاده از ظرفیت کتابخانه های استان برای ترویج فرهنگ صحیح مدیریت مصرف آب

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار نوروزی با امام جمعه آق قلا بر نهادینه شدن فرهنگ بهره وری صحیح از آب و فرهنگ صحیح مصرف تاکید کرد.

  مدیرعامل
  8 فروردین 1401
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 12 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 43
 • بیشترین بازدید همزمان : 283
 • بازدید امروز : 4,294
 • بازدید دیروز : 13,286
 • کل بازدید : 9,499,193
 • آخرین به روزرسانی : 27 اردیبهشت 1401 16:20:10
 • شناسه IP شما : 3.236.234.223

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : گلستان، کیلومتر یک جاده آق قلا، شرکت آب منطقه‌ای گلستان
 • کدپستی : 4913933165
 • تلفن : 01732687436
 • فاکس : 01732687082
 • پست الکترونیکی : info[at]gsrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :