|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان:

نیاز به افزایش اعتبار طرح های مهندسی رودخانه

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: یکی از وظایف صریح شرکت آب منطقه ای در قانون توزیع عادلانه آب ، تعیین حد بستر و حریم رودخانه ها است وتاکنون بیش از 1500 کیلومتر تعیین حد بستر و حریم در رودخانه های استان انجام شده است ونیمی از آن باقی مانده است که نیاز به اعتبارات است.

  مدیرعامل
  16 اردیبهشت 1400
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان:

لزوم توجه بیشتر به حریم و بستر رودخانه ها در طراحی شهرهای گلستان/ توجه به بسترهای متروک نیزمند تعامل بیشتر با آب منطقه ای است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیداربا مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان اظهار کرد: شوراهای شهرها باید در جریان مسائل و قوانین منابع آب باشند چرا که در بسیاری از شهرهای استان پل های غیر استاندارد ، دیواره سازی های غلط و تجاوزرات بسیار به حریم و بستر رودخانه ها مشاهده می شود که لزوم آموزش مفاهیم و قوانین منابع آب را ضروری می نماید.

  مدیرعامل
  14 اردیبهشت 1400
🔃 دردیدارمدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان با مدیر کل امور روستائی و شوراهای استانداری گلستان تاکید شد:

تعامل آب منطقه ای گلستان و اداره کل روستائی استانداری با هدف ارائه آموزش های لازم در جهت مدیریت بهینه آب به جامعه هدف

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با مدیر کل امور روستائی و شوراهای استانداری گلستان به مناسبت روز شوراها گفت: آب مقوله ساده ای نیست و مدیریت منابع آبی نیز با توجه به تغییرات اقلیمی و سالهای خشکسالی و ترسالی که با فاصله نزدیک از هم شاهد هستیم پیچیده است.

  مدیرعامل
  14 اردیبهشت 1400
در جلسه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان با نماینده مردم غرب استان در مجلس شورای اسلامی عنوان شد:

تخصیص آب خزر برای شمال گلستان منتظر مجوز محیط زیست/ سهم آب پایین دست وشمگیر از سدهای استان مشخص شود

در جلسه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با عبدالجلال ایری نماینده مردم غرب استان در مجلس شورای اسلامی آخرین وضعیت زهکشی اراضی اولویت دار استان به ویژه در ترکمن و گمیشان و طرح های تامین منابع آب درشهرستان های غرب استان بحث وتبادل نظر شد.

  مدیرعامل
  11 اردیبهشت 1400
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان عنوان کرد:

گذر از خشکسالی تابستان امسال، نیازمند مشارکت همه مردم گلستان /افت منابع آب شرب به دلیل استفاده همزمان از چاه های شرب و کشاورزی در تابستان

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت که برای گذر ازخشکسالی تابستان امسال، توجه و عمل به مشارکت در مدیریت مصرف منابع آبی با همراهی دستگاه‌های مرتبط و مردم ضروری است.

  مدیرعامل
  10 اردیبهشت 1400
در اولین نشست خبری سال 1400 مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با رسانه های استان:

کاهش 32 درصدی بارش های گلستان نسبت به آماربلند مدت/رتبه دوم کم بارشی استان طی 50 سال گذشته

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در در اولین نشست خبری سال 1400 با اصحاب رسانه استان، اظهار کرد: در شش ماهه اول سال آبی جاری در یک خشکسالی عمومی در کشور و به تبع آن در سطح استان گلستان قرار داریم که نشان از کاهش 32 درصدی بارش های گلستان نسبت به آماربلند مدت دارد.

  مدیرعامل
  8 اردیبهشت 1400

خالی بودن ۶۲ درصد ظرفیت سدهای گلستان /به صدا در آمدن زنگ خشکسالی در استان

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان در گزارشی از خالی بودن ۶۲ درصد ظرفیت سدهای گلستان خبر داد و گفت : از مجموع ظرفیت ۲۴۴ میلیون متر مکعبی ۱۴ سد بزرگ استان ، ۹۱ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مکعب آب پشت سدها ذخیره شده است.

  مدیرعامل
  6 اردیبهشت 1400
در جلسه بررسی آبرسانی به شهرستان آزادشهر عنوان شد:

به مدار رساندن حدقل یک حلقه چاه تا تابستان 1400 برای تامین بخشی از شرب شهرستان آزادشهر

در جلسه بررسی مفصل آبرسانی به شهرستان آزادشهر با حضورمدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان ، فرماندار آزادشهر و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان و مدیران و کارشناسان این سه دستگاه، مقرر شد تا تابستان سال جاری حداقل یک حلقه چاه آب شرب که نزدیک به خطوط انتقال این شهرستان است برای تامین بخشی از شرب این شهرستان وارد مدار آبرسانی شود.

  مدیرعامل
  29 فروردین 1400
دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان با رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان :

از ورود پایان نامه های دانشگاهی در تحقیقات منابع آب و مدیریت سیلاب گلستان استقبال می کنیم

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان با ایشان گفت: لازم است ارتباط بین صنعت آب و دانشگاه های استان به ویژه دانشگاه علمی و کاربردی ارتباط بهتر و موثرتر باشد، چرا که این دانشگاه هم مسائل علمی و هم کاربردی را پیگیری می کند.

  مدیرعامل
  28 فروردین 1400
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با دکتر منتظری نماینده مردم شهرستان های گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی:

مطالعات فاز دوم و استملاک اراضی سد میرداماد در سال 1400 / 70 درصد فاز اول سد آقدکش اجرا شده است

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با دکتر منتظری نماینده مردم شهرستان های گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین طرح برای آبرسانی به گرگان، سد میرداماد است که امسال با کمک مجلس و وزارت نیرو کد اجرایی گرفت و باید مطالعات فاز دوم و استملاک اراضی سد را در سال 1400 به پایان رسانده و عملیات اجرائی آن را در سال 1401 آغاز نمائیم که در صدد هستیم اجرای این سد را به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا بسپاریم.

  مدیرعامل
  28 فروردین 1400
در دیدارمدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان با مدیر حوزه طرح های ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل استان:

برداشت های اضافه و غیر اصولی از رودخانه ها موجب تخریب پل ها و آسیب رودخانه ها می شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان در دیدار با مدیر حوزه طرح های ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل استان بر برداشت های اصولی از رودخانه ها در راستای توسعه و ساخت جاده ها در استان تاکید کرد و افزود: برداشت های اضافه و غیر اصولی از رودخانه ها موجب تخریب پل ها و آسیب رودخانه ها می شود.

  مدیرعامل
  27 فروردین 1400
مدیر کل اقتصادی ودارائی گلستان :

شرکت آب منطقه ای استان ازفنی ترین و قوی ترین مجموعه های اداری واجرایی استان است

در نشست مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان ومدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان،  دکتر طبرسا اظهار کرد:شرکت آب منطقه ای استان یک مجموعه فنی وقوی دراستان است و آمادگی هر گونه همکاری در جهت تسریع در اجرای طرح های شرکت را اعلام می کنیم.

  مدیرعامل
  25 فروردین 1400
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان :

احداث نیروگاه های برقابی کوچک مقیاس در 100 نقطه و نیروگاه های خورشیدی بر روی مخازن سدها از مهم ترین پیگیری های شرکت در سال جاری است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان در دیدار با همکاران ستادی با تشکراز همکاران در سال 99 گفت: احداث نیروگاه های برقابی کوچک مقیاس در 100 نقطه وهمچنین نیروگاه های خورشیدی بر روی مخازن سدها در سال جاری از پیگیریهای مهم ما در سال جاری است.

  مدیرعامل
  23 فروردین 1400

کاهش 27 درصدی بارش های استان و کاهش 22 تا 84 درصدی رواناب رودخانه های استان نسبت به دوره بلند مدت

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با بیان اینکه از اول مهر 99 تا 30 اسفند مقدار بارش تجمعی در استان 220 میلی متر بوده است، گفت: این آمار نسبت به دوره بلند مدت که 303 میلی متر است کاهش 27 درصدی را نشان می دهد.

  مدیرعامل
  15 فروردین 1400

دیدار نوروزی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با همکاران ستادی

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در نخستین روز کاری سال 1400 با حضور در معاونت ها و دفاتر مختلف شرکت ضمن تبریک سال نو به همکاران و آغاز بهار طبیعت،از تلاش و همت آنان در سال گذشته قدردانی و برای آنها در سال جدید آرزوی موفقیت و بهروزی و سلامتی نمود.

  مدیرعامل
  6 فروردین 1400
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان عنوان کرد:

نصب بنرها وتابلوهای هشدار سیل درنقاط لازم مجاور رودخانه های استان

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از نصب بنرها وتابلوهای هشدار سیل درنقاط لازم مجاور رودخانه های استان درتعطیلات نوروز 1400 خبر داد.

  مدیرعامل
  5 فروردین 1400
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان :

۴۲ درصد حجم سدهای گلستان پر آب است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از پربودن ۴۲ درصد ازظرفیت سدهای استان در انتهای اسفند ۱۳۹۹ خبرداد.

  مدیرعامل
  3 فروردین 1400
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان خبر داد:

هدایت رواناب وسیلاب حاصل از ذوب برف رودخانه گرگانرود به سدها، آب بندان ها و اراضی کشاورزی

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان گفت: با توجه گرمای هوا و ذوب برف ها و سیلابی شدن رودخانه های استان، ‌گروه های کاری در استان در بخش هدایت و استفاده از رواناب برف در حوضه گرگانرود و سایر حوضه ها در ایام نوروز مشغول به فعالیت هستند.

  مدیرعامل
  3 فروردین 1400
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در آئین آغاز عملیات اجرائی حفر 2 حلقه چاه آب شرب گرگان عنوان کرد:

سد میرداماد یک چهارم نیاز آبی شهر گرگان را تامین خواهد کرد

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در این جلسه گفت: شهر گرگان حدود 400 هزار نفر جمعیت دارد و سرانه مصرف که در این شهر وجود دارد ، حدود 80 متر مکعب در سال است و 32 میلیون متر مکعب آب مورد نیاز این شهر است.

  مدیرعامل
  27 اسفند 1399
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای با مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان عنوان شد:

همزمان با 19 اسفند روز ملی «جشن رودها» رودخانه های گلستان پاکسازی می شوند/ استفاده از ظرفیت سمن ها در صیانت از منابع آب استان

در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان با مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان، بر استفاده از ظرفیت سمن ها در صیانت وحفاظت از منابع آبی استان تاکید شد.

  مدیرعامل
  17 اسفند 1399
با حضورمدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت آب منطقه ای و فرماندار شهرستان آق قلا انجام شد:

کاشت نهال به مناسبت روز درختکاری در محوطه سد آقدکش شهرستان آق قلا

مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره ، مدیران و همکاران شرکت آب منطقه ای استان و با حضور فرماندار شهرستان آق قلا، در اقدامی نمادین به مناسبت روز درختکاری ( پانزده اسفند) و به منظور پاسداشت فرهنگ احترام به طبیعت، نسبت به کاشت نهال در محوطه سد در حال ساخت آقدکش در شهرستان آق قلا اقدام کردند.

  مدیرعامل
  17 اسفند 1399
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان در همایش روز ملی آب:

محدودیت منابع آب در گلستان/ سازگاری با کم آبی عاقلانه ترین روش مدیریت بحران آب است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان در همایش روز ملی آب (13 اسفند) اظهار کرد: استان گلستان استان کم آبی است و ما با محدودیت منابع آبی در استان مواجه هستیم و عاقلانه ترین کار سازگاری با این کم آبی است. یعنی بتوانیم از این آب بهترین استفاده را داشته باشیم.

  مدیرعامل
  15 اسفند 1399

پاسخگویی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان به مخاطبان، با حضور در مرکز «سامد»

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان، با هماهنگی دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری و در جهت پاسخگویی به سوالات و رسیدگی به مشکلات مردم در مرکز ارتباطات مردمی «سامد» حضور یافت و به سوالات مردم پاسخ داد.

  مدیرعامل
  11 اسفند 1399
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان عنوان شد:

تسریع در صدور اسناد مالکیت برای رودخانه ها ، زمین های اداری و تاسیسات مطالعاتی شرکت آب منطقه ای

در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان بر تسریع در صدور اسناد مالکیت برای رودخانه ها و اراضی دولتی و اراضی شرکت آب منطقه ای گلستان تاکید شد.

  مدیرعامل
  10 اسفند 1399
در جلسه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان:

انجام مکاتبات لازم با دکتر نوبخت درخصوص تامین اعتبار فوری 4 طرح عمرانی شرکت آب منطقه ای گلستان

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در جلسه با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان اظهار کرد: با توجه به نیاز فوری برای 4 طرح عمرانی شرکت آب منطقه ای گلستان در جلسه با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان، مکاتبات لازم با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در خصوص تامین اعتبار این 4 طرح انجام شد.

  مدیرعامل
  9 اسفند 1399
در دومین جلسه مشترک راهبردی بین شرکت آب منطقه ای و اداره کل منابع طبیعی گلستان:

اجرای طرح های آبخیزداری نیازمند مشارکت آب منطقه ای ومنابع طبیعی است

در دومین جلسه مشترک راهبردی بین شرکت آب منطقه ای گلستان و اداره کل منابع طبیعی استان که با هدف ایجاد هماهنگی و فراهم آوردن انسجام بین سازمانی دو دستگاه انجام شد ، بر اجرای طرح های آبخیزداری برای کاهش ورودی رسوب به سدها ورودخانه های استان تاکید شد.

  مدیرعامل
  9 اسفند 1399
در جلسه ویدئو کنفرانسی با حضور وزیر نیرو در استانداری گلستان:

سند سازگاری با کم آبی استان گلستان به تصویب نهایی رسید

برنامه های سازگاری با کم آبی استان گلستان به منظور به تعادل رساندن آّبخوان های استان گلستان و کاهش مصارف آب زیرزمینی و سطحی تا پایان برنامه هفتم توسعه به تصویب رسید.

  مدیرعامل
  4 اسفند 1399
در دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان با مدیر کل پدافند غیر عامل استان عنوان شد:

تولید برق پاک ، رویکردی پدافندی است/5 هزار هکتار سطوح سدهای استان ظرفیت تولید برق پاک را دارد

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای در دیدار با مدیر کل پدافند غیر عامل استان اظهار کرد: گلستان با بیش از ۲۰ هزار کیلومتر مربع وسعت، ۱۴ سد بزرگ مخزنی در دست بهره‌برداری با ظرفیت ذخیره‌سازی سالانه حدود ۲۹۰ میلیون متر مکعب آب و سطحی بالغ بر ۵ هزار هکتار دارد که می‌توان از این ظرفیت برای تولید برق با استفاده از پنل‌های خورشیدی استفاده کرد.

  مدیرعامل
  27 بهمن 1399
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با سرپرست و اعضای تحریریه هفته نامه گلستان مهر:

بخش زیادی از اقدامات بخش آب باید اقدامات فرهنگی وآموزشی باشد/ حدود 75 درصد آب سطحی استان مهار می شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با سرپرست و اعضای تحریریه هفته نامه گلستان مهر اظهار کرد: شرکت آب منطقه ای گلستان شرکتی است فنی که اقدامات فنی و اجرایی متعددی را در طول سال به کمک همکاران متخصص، مشاوران و پیمانکاران استانی و یا کشوری انجام می دهد اما در کنار اقدامات فنی اعتقاد ما بر این است که باید بخش زیادی از تلاش ما در بخش های فرهنگی مسائل آبی باشد تا بتوانیم هم بهره وری و هم بهینه سازی مصرف را در جامعه تبیین نمائیم.

  مدیرعامل
  26 بهمن 1399

دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با مادر شهید والا مقام قاضی مقدم

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان به همراه دبیر شورای فرهنگی، مشاور امور بانوان و سرپرست دفتر مدیر عامل و به مناسبت گرامیداشت دهه فجر و پیمان مجدد با آرمان های شهدای گرانقدربا مادر شهید والا مقام مهرزاد قاضی مقدم دیدار کردند.

  مدیرعامل
  25 بهمن 1399
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 6 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 47
 • بیشترین بازدید همزمان : 270
 • بازدید امروز : 2,664
 • بازدید دیروز : 12,699
 • کل بازدید : 2,909,773
 • آخرین به روزرسانی : 17 اردیبهشت 1400 02:28:36

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : گلستان، گرگان، ابتدای جاده آق قلا، شرکت آب منطقه ای گلستان
 • کدپستی : 4913933165
 • تلفن : 017-32627768
 • فاکس : 017-32627870
 • پست الکترونیکی : info[at]gsrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :