|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
همزمان با دهه مبارک فجر؛

افتتاح و بهره برداری از 2 پروژه و آغاز عملیات اجرایی 8 پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان آق قلا

همزمان با دهه مبارک دهه فجر افتتاح و بهره برداری از 2 پروژه و آغاز عملیات اجرایی 8 پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان بصورت متمرکز در شهرستان آق قلا همزمان با دیگر پروژه های شهرستان انجام شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  19 بهمن 1401
همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر؛

افتتاح و آغاز عملیات اجرائی 30 پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان گنبدکاووس

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور استاندار گلستان ، فرماندار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی، و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های شهرستان گنبدکاووس ، افتتاح 3 پروژه و آغاز عملیات اجرائی 27 پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان گنبد نیز انجام شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  19 بهمن 1401
در بازدید مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از سد آقدکش عنوان شد:

تکمیل بدنه سد و احداث کانال انتقال سیلاب سد آقدکش در حال انجام است/ نیاز اعتباری 1500 میلیارد تومانی برای اتمام طرح

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در بازدید از سد آقدکش گفت: برای تکمیل و بهره برداری کامل سد آقدکش به اعتبار حدود 1500 میلیارد تومانی نیاز است و مقرر شده تا پایان سال مالی 1402 کارهای باقی مانده از جمله عبور کانال انحراف از جاده انجام شده و لازم است در اجرای طرح تسریع شود.

  بازدیدها
  19 بهمن 1401
همزمان با ششمین روز از دهه فجر؛

آغاز عملیات اجرائی پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان ترکمن

در ششمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان، فرماندار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و با حضور رئیس اداره منابع آب شهرستان های کردکوی، ترکمن و بندرگز و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های شهرستان ترکمن، عملیات اجرائی پروژه لایروبی رودخانه های شهرستان ترکمن در این شهرستان آغاز به کار کرد.

  برنامه ریزی منابع آب
  19 بهمن 1401

حضور بی بی ناهید "شخصیت نگهبان آب" درشانزدهمین نمایشگاه گردشگری کشور

همزمان با شانزدهمین نمایشگاه گردشگری کشوردر محل نمایشگاه بین المللی کشور ، "بی بی ناهید، شخصیت نگهبان آب" که به ابتکار شرکت آب منطقه‌ای گلستان ساخته شده است، در این نمایشگاه شرکت می کند.

  گنجینه آب
  18 بهمن 1401

حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در سامانه سامد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان چهارشنبه ۱۹ بهمن با حضور در محل سامانه سامد، پاسخگوی سوالات و تماس های مردمی خواهند بود.

  مدیرعامل
  18 بهمن 1401
در چهارمین جلسه شورای حفاظت منابع آب کردکوی تاکید شد:

نصب 422 دستگاه کنتور هوشمند حجمی بر روی چاههای کشاورزی شهرستان / انسداد 28 حلقه چاه غیر مجاز

چهارمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان کردکوی با حضور معاون عمرانی فرمانداری و اعضای شورا در محل فرمانداری کردکوی برگزار شد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  18 بهمن 1401

احتمال وقوع سیل در گلستان/ مردم از نزدیک شدن به رودخانه‌ها خودداری کنند

مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه‌ای گلستان با اشاره به صدور هشدار نارنجی شماره 10 از سوی اداره کل هواشناسی استان ، از عصر سه شنبه 18 بهمن ماه لغایت جمعه 21 بهمن ماه در خصوص احتمال وقوع سیل در استان گلستان هشدار داد.

  مطالعات پایه منابع آب
  17 بهمن 1401

برگزاری جشن میلاد حضرت علی (ع) در نمازخانه شرکت آب منطقه ای گلستان

به مناسبت میلاد پربرکت مولود کعبه حضرت علی (ع) و روز پدر مراسم جشنی باحضور مدیر عامل شرکت و کارکنان ستادی درمحل نمازخانه شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد.

  فرهنگی، ورزشی
  17 بهمن 1401

بازدید مدیر عامل آب منطقه ای گلستان از روند تخریب آب بندان های غیر مجاز مسیر گرگانرود / افزایش ماشین آلات برای تسریع در ساماندهی ها

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از روند تخریب آببندان های غیر مجاز مسیر گرگانرود بازدید کرد و در این بازدید در خصوص افزایش ماشین آلات مورد نیاز برای تخریب و تسریع در روند تخریب ها و ساماندهی با با مدیران و کارشناسان و پیمانکاران و کشاورزان منطقه بحث و تبادل نظر شد.

  بازدیدها
  17 بهمن 1401
همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر؛

آغاز عملیات اجرائی یک پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان مراوه تپه

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون امور هماهنگی عمرانی استانداری گلستان، فرماندار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی، و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های شهرستان مراوه تپه، آغاز عملیات اجرائی پروژه های شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان مراوه تپه شروع شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  17 بهمن 1401
همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر؛

آغاز عملیات اجرائی یک پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان گالیکش

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون اقتصادی استانداری گلستان ، فرماندار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی، و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های شهرستان گالیکش، عملیات اجرائی پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان گالیکش شروع شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  17 بهمن 1401
تشریح دست آوردهای آب منطقه ای گلستان پس از پیروزی انقلاب اسلامی:

ساخت 12 سد مخزنی در گلستان پس از پیروزی انقلاب اسلامی / در 1600 کیلومتر از رودخانه های گلستان مطالعات تعیین حد بستر و حریم انجام شده است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان در برنامه "دستآورد" صدای مرکز گلستان به بیان دست آورد های این دستگاه در حوزه آب پرداخت.

  مدیرعامل
  17 بهمن 1401

عملیات ساماندهی و تخریب آببندان های مسیر گرگانرود ادامه دارد/ تخریب ۹ آب بندان تاکنون

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: عملیات تخریب آب‌بندان‌های غیرمجاز حاشیه رودخانه گرگانرود توسط شرکت آب منطقه ای در حوزه روستاهای بی‌بی‌شیروان و سلمان فارسی از توابع شهرستان گنبدکاووس آغاز شده است.

  حفاظت و بهره برداری
  17 بهمن 1401
استاندار گلستان در گفت‌وگوی ویژه خبری:

اختصاص و هزینه ۱۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های تامین آب منطقه‌ای و آب و فاضلاب طی ۱۴ ماه گذشته در استان

استاندار گلستان در گفت‌وگوی ویژه خبری صدا و سیمای مرکز استان با اشاره به اختصاص و هزینه ۱۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های آب منطقه‌ای و آب و فاضلاب طی ۱۴ ماه گذشته در استان همچنین از افزایش ۳ برابری اعتبارات طرحهای آب منطقه‌ای استان طی سال ۱۴۰۰ نسبت به سال ۱۳۹۹ خبر داد.

  اخبار همایش
  15 بهمن 1401
همزمان با اولین روز از دهه فجر؛

آغاز عملیات اجرائی پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان بندرگز

در اولین روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گلستان، فرماندار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و با حضور رئیس اداره منابع آب شهرستان های کردکوی، ترکمن و بندرگز و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های شهرستان بندرگز، عملیات اجرائی پروژه لایروبی رودخانه های شهرستان بندرگز در این شهرستان آغاز به کار کرد.

  برنامه ریزی منابع آب
  15 بهمن 1401
همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر؛

افتتاح و آغاز عملیات اجرائی 4 پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان گرگان

در دومین روز از دهه مبارک فجر و با حضور استاندار گلستان، نمایندگان مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی، و همزمان با افتتاح متمرکز پروژه های شهرستان گرگان ، افتتاح و آغاز عملیات اجرائی پروژه های شرکت آب منطقه ای گلستان در شهرستان گرگان نیز افتتاح وآغاز عملیات اجرائی آن شروع شد.

  برنامه ریزی منابع آب
  15 بهمن 1401
به مناسبت تجلیل از مقام شامخ مادران شهدا انجام شد؛

دیدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با مادر سه شهید گرانقدر در شهرستان گرگان

در آستانه دهه مبارک فجر و در راستای تجلیل از مادران و همسران شهدای هشت سال دفاع مقدس به مناسبت روز مادر ، مهندس سید محسن حسینی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان به اتفاق مشاور امور بانوان ، مشاور امور ایثارگران و مسئول بسیج خواهران شرکت ، به دیدار مادر شهیدان سرکارخانم کوهستانی مادر محترم شهید معظم سید علی حسینی امیرآباد ، سرکارخانم میرکریمی مادر محترم شهید معظم قدرت الله ثنایی و سرکارخانم موسوی و جناب آقای حسینی مادر و پدر شهید معظم سید معصوم حسینی در گرگان رفت و ضمن دیدار و گفتگو با خانواده این شهدای گرانقدر با نثار فاتحه به روح بلند این شهدا و شهدای هشت سال دفاع مقدس با آرمان های ایشان تجدید پیمان کردند.

  مدیرعامل
  15 بهمن 1401

پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای گلستان ، مهندس حسینی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان ،در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن 13 رجب سالروز ولادت باسعادت حضرت علی(ع) ، روز پدر را تبریک گفت.

  پیام
  14 بهمن 1401
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان:

4800 میلیارد ریال از اعتبارات مصوب سفر ریبس جمهور به گلستان در حوزه آب منطقه ای در سال جاری ابلاغ شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان با اشاره به اینکه ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار حوزه آب از محل سفر دولت سیزدهم به این استان در سال جاری برای اجرای طرح‌های مصوب ابلاغ شده است، گفت: از این اعتبار ۳ هزار میلیارد ریال آن به سد نرماب اختصاص دارد.

  مدیرعامل
  14 بهمن 1401

پیشرفت ۷۵ درصدی ساخت سد نرماب مینودشت/ تکمیل کامل بدنه سد

ساخت کولفه های مختلف سد نرماب مینودشت در مجموع تاکنون ۷۵ درصد پیشرفت داشته است.

  طرح و تسعه
  14 بهمن 1401

هفتاد و چهارمین جلسه شورای فرهنگی شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد/ تاکید بر باشکوه برگزار شدن برنامه ها و جشن های دهه فجر

هفتاد و چهارمین جلسه شورای فرهنگی شرکت آب منطقه ای گلستان با حضور مدیر عامل و رئیس شورای فرهنگی شرکت و دیگر اعضا در سالن نگارستان این شرکت برگزار شد.

  شورای فرهنگی
  14 بهمن 1401

همکار شرکت آب منطقه ای گلستان گلستان به عنوان کارمند نمونه استان تقدیر شد

همزمان با سومین سالگرد شهادت سیدالشهدای جبهه مقاومت ، شهید سلیمانی ، جشواره کارمند نمونه در امتداد مکتب حاج قاسم برگزار شد که همکار شرکت آب منطقه ای گلستان به عنوان کارمند نمونه انتخاب شد.

  فرهنگی، ورزشی
  14 بهمن 1401

پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان به مناسبت آغاز چهل و چهارمین فجر انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان ، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان با صدور پیامی، آغاز دهه مبارک فجر و فرا رسیدن چهلمین و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

  پیام
  12 بهمن 1401

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۷۲ پروژه شرکت آب منطقه ای گلستان در دهه فجر ۱۴۰۱

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۷۲ پروژه شرکت آب منطقه‌ای طی دهه فجر امسال با اعتبار ۳۶۱۶ میلیارد ریال خبر داد.

  مدیرعامل
  11 بهمن 1401

تخصیص 145 فقره آب سطحی و زیرزمینی به بخش های مختلف مصرف آب استان گلستان

معاون برنامه ریزی و دبیر کمیته مدیریت منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان از تخصیص 145 فقره آب سطحی و زیرزمینی به بخش های مختلف مصرف آب استان طی ماه های آبان، آذر و دی سالجاری خبر داد.

  برنامه ریزی منابع آب
  10 بهمن 1401

بررسی و تدقیق شرح فعالیت برخی مطالعات عملیات ژئوتکنیک طرح های توسعه منابع آب

سرپرست دفتر فنی مطالعات طرح های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان ، گفت : در جلسات و بازدیدهای میدانی با حضور نمایندگان دفتر فنی ، امور قراردادها ، مدیران طرح های عمرانی و شرکت های مهندسین مشاور ، شرح خدمات برخی مطالعات عملیات ژئوتکنیک طرح های توسعه منابع آب ، مورد بررسی و تدقیق قرار گرفت.

  دفتر فنی
  10 بهمن 1401

برگزاری دوره آموزشی “مدیریت مالی و سرمایه گذاری انرژی های تجدید پذیر”

در راستای اهداف بلند مدت وزارت نیرو در حوزه انرژی های تجدید پذیر، دوره آموزشی “مدیریت مالی و سرمایه گذاری انرژی های تجدید پذیر” با حضور جمعی از مدیران شرکت آب منطقه ای استان گلستان و با همکاری مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری استان گلستان در تاریخ 6 بهمن ماه برگزار گردید.

  معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
  10 بهمن 1401
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان:

کاهش ۱۸ درصدی بارش های گلستان نسبت به متوسط بلند مدت/ ادامه روند خشکسالی در گلستان

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت : ازاول مهر ۱۴۰۱ لغایت ۳۰ دی ۱۴۰۱ در استان گلستان بر مبنای ایستگاههای شرکت آب منطقه ای گلستان ، مقدار بارندگی تجمعی متوسط در استان ۱۴۰ میلیمتر‌ بوده که نسبت به آمار بلند مدت که ۱۷۲ میلی متر است، ۱۸ درصد کاهش نشان میدهد.

  مدیرعامل
  10 بهمن 1401

عملیات تخریب آب‌بندان‌های غیرمجاز گرگانرود آغاز شد / روند تخریب آب بندان های غیر مجاز تا انتهای سال جاری ادامه می یابد

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان از آغاز عملیات تخریب آب‌بندان‌های غیرمجاز بستر و حاشیه رودخانه گرگانرود در استان خبر داد و گفت: در راستای اجرای این طرح دو باب آب‌بندان تخریب شد و این روند تا تخریب کامل آب بندان های غیر مجاز ادامه دارد.

  حفاظت و بهره برداری
  8 بهمن 1401
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 127 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 76
 • بیشترین بازدید همزمان : 607
 • بازدید امروز : 11,607
 • بازدید دیروز : 17,107
 • کل بازدید : 14,215,926
 • آخرین به روزرسانی : 19 بهمن 1401 14:31:23
 • شناسه IP شما : 3.235.195.196

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : گلستان، کیلومتر یک جاده آق قلا، شرکت آب منطقه‌ای گلستان
 • کدپستی : 4913933165
 • تلفن : 01732687436
 • فاکس : 01732687082
 • پست الکترونیکی : info[at]gsrw.ir
 • پیامک :
 • تلفن گویا :