|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

برگزاری جلسه هماهنگی برای پاکسازی رودخانه های گرگان

دو رودخانه النگدره و زیارت در مسیر خود از نواحی سکونتی و صنعتی عبور می نمایند و این موضوع سبب شده در برخی نقاط به ویژه در روستاهای پایین دست، تخلیه انواع زباله و نخاله های ساختمانی در حریم این رودخانه ها صورت گیرد. با توجه به مسئولیت قانونی دستگاه ها در این رابطه و همچنین تبعات بهداشتی و زیست محیطی این نوع فعالیتها، اقدامات پیشگیرانه و همچنین پاکسازی رودخانه ها از ضروریات می باشد. در این راستا شرکت آب منطقه ای موضوع را در دستور کار قرار داده و با دعوت از دستگاه های مرتبط طی جلسه ای، راهکارهای موثر به منظور مقابله با این پدیده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  حفاظت و بهره برداری
  23 تیر 1403

برگزاری مراسم عزاداری محرم در شرکت آب منطقه ای گلستان

مراسم عزاداری محرم سال جاری در شرکت آب منطقه ای گلستان و با حضور مدیر ان و همکاران شرکت برگزار شد.

  فرهنگی، ورزشی
  23 تیر 1403

شروع عملیات پر و مسلوب المنفعه نمودن چاههای غیر مجاز با استفاده از ظرفیت دستگاههای اجرایی شهرستان کلاله

رئیس اداره منابع آب شهرستان های کلاله و مراوه تپه از شروع عملیات انسداد چاههای غیر مجاز دارای احکام قطعی قضایی خبر داد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  23 تیر 1403

شروع ثبت نام دوازدهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاهای اجرایی کشور

رئیس گروه منابع انسانی و امور اداری گفت: شرکت آب منطقه ای گلستان به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود به صورت پیمانی در مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و بالاتر استخدام می کند.

  معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
  19 تیر 1403

جلسه کمیته راهبری پروژه در شرکت آب منطقه ای گلستان در محل سالن نگارستان شرکت برگزار گردید

جلسه کمیته راهبری پروژه طرح تحقیقاتی با موضوع بررسی راهکارهای افزایش بهره وری آب در استان گلستان با حضور اعضای این کمیته شامل اعضای هیئت علمی دانشگاه و ناظرین پروژه و متخصصان شرکت تشکیل گردید.

  تحقیق و پژوهش
  19 تیر 1403
با حضور نمایندگان شرکت آب منطقه ای و شرکت آب و فاضلاب استان گلستان؛

جلسه ارائه گزارش مطالعات سامانه انتقال آب رودخانه کبودوال برای مصارف شرب شهرستان علی آباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان جلسه ارائه گزارش مطالعات سامانه انتقال آب رودخانه کبودوال برای مصارف شرب شهرستان علی آباد کتول با حضور معاون طرح و توسعه، معاون حفاظت و بهره برداری ، مدیر دفتر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی، رئیس اداره منابع آب شهرستان علی آباد کتول و سایر مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه ای گلستان ، اعضای کارگروه فنی پروژه های مطالعاتی تامین آب و آبرسانی، نمایندگان شرکت آب و فاضلاب استان گلستان و شرکت مشاور طرح برگزار شد. در شروع جلسه مهندس ضیایی معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای گلستان، مباحثی در مورد چالشهای تامین آب شرب استان مطرح نمودند.

  دفتر فنی
  18 تیر 1403

پیـام مدیرعامـل شـرکت آب منطقـه‌ای گلستان در آسـتانه انتخـابات ریاسـت جمهـوری

امت خداجو و شهیدپرور ایران اسلامی همواره خالق پرشورترین لحظات حضور در صحنه های گوناگون دفاع از انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است. مردم ایران یک بار دیگر در انتخابات پیش رو با عنایت خداوند متعال حماسه ساز خواهند شد و همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند در تمام مراکز جمعیتی، روستاها و بخش‌ها در انتخابات شرکت می‌کنند تا جمهوری اسلامی در دنیا سرافراز شود.

  پیام
  14 تیر 1403
با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی و دانشگاهی؛

جلسه هم اندیشی طرح پیشنهادی جمع آوری آب های سطحی شهر گرگان با رویکرد شهر اسفنجی برگزار شد

حسن فرازجو سرپرست دفتر فنی مطالعات طرح های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: جلسه هم اندیشی طرح پیشنهادی جمع آوری آب های سطحی شهر گرگان با رویکرد شهر اسفنجی با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی و دانشگاهی استان ، مهندس ضیایی معاون طرح و توسعه ، سایر مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه ای گلستان و شرکت های مهندسین مشاور ، برگزار گردید.

  دفتر فنی
  12 تیر 1403

بازدید جمعی همکاران خانم از طرح ملی سد آقدکش انجام شد

به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب ، بانوان همکار شرکت آب منطقه‌ای گلستان از طرح ملی سد آقدکش بازدید کردند.

  امور بانوان
  12 تیر 1403

کارکنان شرکت آب منطقه ای گلستان خون خود را اهدا کردند

به مناسبت عید سعید غدیر کارکنان شرکت آب منطقه ای گلستان در حرکتی خداپسندانه و ایثارگرانه خون خود را اهدا کردند.

  فرهنگی، ورزشی
  11 تیر 1403

راهکارهای بهبود و ارتقای کیفیت آب مخزن سد نرماب بررسی شد

با حضور اعضای کمیته ایمنی آب شرب استان متشکل از نمایندگان شرکت آب منطقه ای، دانشگاه علوم پزشکی، شرکت آب و فاضلاب، اداره کل حفاظت محیط زیست، سازمان جهاد کشاورزی، جلسه ای با موضوع شناخت و بررسی مخاطرات تهدید کننده کیفیت و ایمنی آب شرب سد نرماب در محل دفتر معاونت طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار گردید.

  دفتر فنی
  9 تیر 1403

رها سازی آب از سد نگارستان

بر اساس اعلام شرکت آب منطقه ای گلستان به منظور تامین نیاز آبی اراضی کشاورزی محدوده سد نگارستان، بخشی از آب سد مذکور از ساعت ۲۰ روز پنج شنبه مورخ هفتم تیر سال ۱۴۰۳ رهاسازی می‌شود.

  عمومی
  7 تیر 1403

دعوت مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان برای مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری 8 تیرماه

دکتر ایرج حیدریان ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان در پیامی کارکنان شرکت و آحاد مردم را برای حضور پرشور در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری جمعه 8 تیر ماه 1403 دعوت کرد.

  عمومی
  7 تیر 1403

کارگاه آموزشی بررسی مشکلات اسکلتی، عضلانی کارمندان شرکت آب منطقه‌ای استان برگزار شد

کارگاه آموزشی بررسی مشکلات اسکلتی، عضلانی کارمندان به مناسبت هفته سلامت با حضور دکتر مریم چراغی متخصص طب کار و بیماری‌های شغلی و با حضور همکاران شرکت آب منطقه‌ای برگزار گردید.

  معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
  7 تیر 1403
استاندار گلستان در افتتاحیه پروژه‌های آبرسانی شهر کلاله عنوان کرد:

تخصیص 2250 میلیارد تومان در بخش پروژههای آبرسانی آب منطقه ای در دولت سیزدهم

استاندار گلستان گفت: دسترسی مطلوب و آسان گلستانی‎ها به آب آشامیدنی، یکی از د غدغه‌های مهم دولت شهید رئیسی بود که در 33 ماه خدمت دولت سیزدهم و با حمایت های شخص رییس جمهور شهید، 2250 میلیارد تومان در حوزه آب منطقه ای هزینه شد.

  مدیرعامل
  7 تیر 1403

افتتاح پروژه های آبرسانی شهرستان کلاله با حضور استاندار /بهره برداری از مخزن 2 هزار متر مکعبی طوقه

پروژه‌های آبرسانی شهر کلاله حضور استاندار گلستان، نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی و محلی در روستای طوقه این شهرستان به بهره‌برداری رسید که شامل حفر۶ حلقه چاه و تجهیز محوطه سازی و برق رسانی به۴ حلقه چاه ، اجرای ۷ کیلومتر خط جمع آوری آب چاه ها و ۹ کیلومتر خط انتقال به منظور آبرسانی ، مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی طوقه از جمله مهم ترین بخش این پروژه بود.

  مدیرعامل
  6 تیر 1403

انسداد ۱۲ حلقه چاه غیر مجاز و ۴۳ مورد جلوگیری از حفر چاه غیرمجاز در شهرستان گرگان در سه ماهه اول سال ۱۴۰۳

مدیر منابع آب شهرستان گرگان گفت: در سه ماهه اول سال ۱۴۰۳ تعداد ۱۲ حلقه چاه غیر مجاز در محدوده منابع آب شهرستان گرگان به جهت حفظ منابع آب زیرزمینی و جلوگیری از برداشت بی رویه منابع آبی پر و مسلوب المنفعه شد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  6 تیر 1403

درج هشدارهای شنا و قایق سواری ممنوع و خطر سقوط در آب در سد شهید چمران کلاله

رئیس اداره منابع آب کلاله و مراوه تپه از درج هشدار های شنا ممنوع، قایق سواری ممنوع و خطر سقوط در آب با استفاده از الگو (کلیشه) در نقاط مختلف سد شهید چمران خبر داد.

  عمومی
  5 تیر 1403

بهره مندی از سیلاب رودخانه اترک برای آبگیری تالاب ها و سد دانشمند

شرکت آب منطقه ای گلستان با وقوع سیلاب در رودخانه اترک و روندیابی آن به منظور ذخیره سازی حداکثری در تالاب ها و سدهای واقع در حوضه آبریز اترک اقدام به استقرار چهار دستگاه بیل مکانیکی در محل مقسم ها و مسیر کانال های انتقال آب نموده است.

  مدیرعامل
  4 تیر 1403

تمدید دوره اعتبار تسهیلات پروژه شبکه آبیاری قره سو – زرین گل از محل بانک توسعه اسلامی

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از تمدید دوره اعتبار تسهیلات پروژه شبکه آبیاری و زهکشی قره سو – زرین گل با پیگیری های وزارت نیرو، وزارت اقتصاد و دارائی و همکاری بانک توسعه اسلامی خبر داد.

  مدیرعامل
  3 تیر 1403

برآورد اولیه دبی پیک (حداکثر ) سیلاب رودخانه اترک شهرستان مراوه تپه، حدود ۶۵۰ مترمکعب در ثانیه و با دوره بازگشت ۲۵ ساله

مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در پی بارش های عصر پنج شنبه سی و یکم خرداد ماه و نیز سیلاب ورودی از استان خراسان شمالی، حداکثر دبی سیلابی رودخانه اترک در ایستگاههای آب سنجی قازانقایه و مراوه تپه، به ترتیب ۷۰۰ و ۶۵۰ مترمکعب در ثانیه بوده است.

  مدیرعامل
  2 تیر 1403

پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان در خصوص هفته صرفه جویی در مصرف آب/«تضمین امنیت غذایی در گرو مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی»

دکتر ایرج حیدریان مدیر عامل شرکت آب منطقه ا ی گلستان در خصوص هفته صرفه جویی در مصرف آب (1 الی 7 تیرماه) پیامی صادر کرد.

  پیام
  1 تیر 1403
رئیس اداره منابع آب شهرستان های مینودشت و گالیکش:

نصب ۱۵ دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه های آب شهرستان های مینودشت و گالیکش

رئیس اداره منابع آب شهرستان های مینودشت و گالیکش از نصب ۱۵ دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاههای آب این شهرستان ها از ابتدای سال ۱۴۰۳ خبر داد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  1 تیر 1403
با حضور معاونین شرکت آب منطقه ای گلستان؛

جلسه هماهنگی و هم اندیشی طرح جامع مطالعات برنامه ریزی و تخصیص منابع آب سدهای حوضه آبریز گرگانرود برگزار شد

سرپرست دفتر فنی مطالعات طرح های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: بازنگری و تصویب احجام تخصیص آب طرح های تامین آب و سدهای حوضه آبریز گرگانرود واقع در استان گلستان نیاز به انسجام و جامع نگری در برنامه ریزی منابع و مصارف آب دارد که مستلزم تهیه مدل به هم پیوسته تخصیص آب می باشد لذا جلسه هماهنگی و هم اندیشی مطالعات مذکور با حضور مهدی ضیایی معاون طرح و توسعه ، حسین دهقان معاون برنامه ریزی ، مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه ای گلستان ، اعضای کارگروه فنی و شرکت مشاور طرح برگزار شد.

  دفتر فنی
  1 تیر 1403

تعیین حد بستر و حریم تالاب اینچه

شرکت آب منطقه ای گلستان در راستای اجرای تبصره یک ماده ۲ قانون توزیع عادلانه آب و نیز ماده ۳ آیین نامه مربوط به تعیین حد بستر و حریم رودخانه و انهار... ، حد بستر و حریم تالاب اینچه را تعیین نمود.

  حفاظت و بهره برداری
  27 خرداد 1403

رهاسازی بخشی از آب سد وشمگیربه منظور تامین نیاز آبی اراضی کشاورزی محدوده گرگانرود

بر اساس اعلام شرکت آب منطقه ای و به منظور تامین نیاز آبی اراضی کشاورزی محدوده گرگانرود، بخشی از آب سد وشمگیر از ساعت 20 روز جمعه مورخ 25 ماه خرداد سال 1403 رهاسازی می‌شود. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، به کشاورزان و اهالی محترم منطقه به ویژه مسیر رودخانه گرگانرود تاکید می‌شود از نزدیک شدن به حریم رودخانه‌ در پایاب سد وشمگیر تا گمیشان خودداری نمایند.

  حفاظت و بهره برداری
  24 خرداد 1403

فرهنگ سازی در مصرف بهینه آب باید در اولویت اقدامات باشد / افزایش اعتبار 50 میلیون یورویی برای پروژه های آبی استان گلستان از محل بانک توسعه

نماینده ولی فقیه در استان در دیدار مدیران صنعت آب و برق استان با ایشان در آستانه هفته صرفه جوئی در مصرف آب و برق اظهار کرد: کمتر کسی تصور می‌کند که استان سرسبزگلستان با بحران کمبود آب به‌ ویژه در بخش شرب مواجه باشد.

  مدیرعامل
  23 خرداد 1403

توقیف یک دستگاه حفاری تراکتوری غیر مجاز توسط اداره منابع آب کردکوی ،بندرگز و ترکمن

رئیس اداره منابع آب شهرستان های کردکوی، بندرگز و ترکمن از توقیف یک دستگاه حفاری تراکتوری غیر مجاز در یکی از روستاهای تابعه شهرستان کردکوی با حضور بموقع نیروهای گشت و بازرسی ، دستور دادستان و همکاری نیروی انتظامی این شهرستان و انتقال آن به پارکینگ شرکت آب منطقه‌ای خبر داد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  21 خرداد 1403

نصب ۳۵ دستگاه کنتور هوشمند حجمی برروی چاه های مجاز آب علی آباد کتول در سال جاری/ ایجاد تعادل در مصرف آبهای زیرزمینی

رییس اداره منابع آب علی آباد کتول از نصب ۳۵ دستگاه کنتور هوشمند حجمی بر روی چاه های مجاز آب شهرستان علی آباد کتول در ۲ ماهه نخست سال ۱۴۰۳ خبر داد.

  امورات و ادارات شهرستانها
  21 خرداد 1403

کارمند شرکت آب منطقه ای گلستان در سرزمین وحی ‌به دیدار حق شتافت

کارمند شرکت آب منطقه ای گلستان که زائر بیت الله الحرام بود و ۱۷ خرداد ماه به سرزمین وحی اعزام شده بود، یک روز پس از تشرف در مکه مکرمه به دیدار حق شتافت.

  عمومی
  21 خرداد 1403
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 151 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 125
 • بیشترین بازدید همزمان : 607
 • بازدید امروز : 21,240
 • بازدید دیروز :
 • کل بازدید : 26,391,913
 • آخرین به روزرسانی : 23 تیر 1403 09:58:08
 • شناسه IP شما : 44.200.140.218

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : گلستان، کیلومتر یک جاده آق قلا، شرکت آب منطقه‌ای گلستان
 • کدپستی : 4913933165
 • تلفن : 01732687436
 • فاکس : 01732687082
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک :
 • تلفن گویا :