دوشنبه, 26 آذر 1397

 

 

حضور بسیجیان شرکت آب منطقه ای گلستان در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی

همزمان با سالروز حماسه 9 دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، جمعی از بسیجیان شرکت آب منطقه ای گلستان همگام و همصدا با اقشار مختلف مردم گرگان واستان در مراسمی که به همین منظور در مصلی گرگان برگزار شده بود شرکت نمودند.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، بسیجیان و کارکنان این شرکت با حضور در این مراسم بار دیگر پشتیبانی خود را از مقام عظمای ولایت اعلام نموده و ضمن محکوم نمودن جریان فتنه بر میثاق و پیمان استوار خود در پیروی از منویات مقام معظم رهبری و آرمانهای انقلاب اسلامی، تاکید نمودند .
گفتنی است در این مراسم که با حضور جمعی از شخصیتهای دینی، سیاسی و مسئولین دستگاه های اجرایی برگزار شد؛ امیر مقدم فر مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران اتقلاب اسلامی ، طی سخنانی روز بصیرت و میثاق امت باولایت را یکی از مهمترین مناسبت ها در تاریخ انقلاب اسلامی ایران یاد کرد و افزود: این روز بهترین فرصت است که ملت ایران با حضور گسترده و باشکوه در صحنه باردیگر از آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کنند.
امیر مقدم فر افزود: خلق حماسه و اجتماع باشکوه مردم در 9 دی سال 88 در محکومیت فتنه، مدل دائمی حفظ بصیرت با تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری در برابر دشمنان شده است.
وی تصریح کرد: جا دارد هر سال این اجتماع بصیرت افزایی با حضور گسترده مردم برگزار و فتنه سال 88 دشمنان علیه نظام و انقلاب بازخوانی شود.

 

 

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان