دوشنبه, 26 آذر 1397

 

 

دیدار معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان با فرماندار بندرگز

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان به همراه رئیس اداره بندرترکمن، بندرگز، کردکوی و گمیشان با فرماندار جدید شهرستان بندرگز دیدار کرد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، مهندس سید محسن حسینی در این دیدار گفت: در استان گلستان پتانسیل منابع آبی استان 2ونیم میلیارد متر مکعب است که برای تامین نیازهای آبی استان در افق آینده حدود 4 میلیارد متر مکعب کمبود داریم ونیاز است برای جبران این کمبودها آب دریا شیرین سازی شود یا از آب شور استفاده نماییم.
وی تصریح کرد: در شهرستان بندرگز 62 سازه تقاطعی  وپل در رودخانه ها وجود دارد که 25 مورد آن غیر اصولی است ونیاز است که نیاز به اصولی سازی است.
فرماندار شهرستان بندرگز در این دیدار گفت: شهرستان بندرگز به عنوان پیشانی ورودی استان می تواند نقش موثری در جذب گردشگران و مسافران به استان داشته باشد و باید به شکل یک ویترین زیبا و با امکانات مناسب بتواند خدمات خوبی ارائه دهد چرا که گردشگری از ظرفیت های مهم این شهرستان است.
حسین احمدی بیان کرد: تنها امید ما در بندرگز خلیج گرگان است و امیدوار هستیم این خلیج با تلاش های دولت ومردم دوباره احیا شود.
وی با بیان این که سرمایه در این شهرستان به درستی هدایت نشده است، تصریح کرد: ما همیشه اعتقاد به کار کارشناسی داریم و باید تلاش کنیم با بکارگیری تمامی ظرفیتها ، بندرگز را به جایگاه واقعی و تاریخی اش برگردانیم.

 

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان