چهارشنبه, 25 مهر 1397

 

 

کسب عنوان غرفه برتر در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان توسط شرکت آب منطقه ای گلستان

در هجدهمین نمایشگاه عرضه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان گلستان غرفه شرکت آب منطقه ای گلستان به عنوان غرفه برتر در بین شرکت ها انتخاب شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، این نمایشگاه از تاریخ 4 تا 12 آذر در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گلستان برگزار شد و غرفه شرکت آب منطقه ای گلستان توانست عنوان رتبه برتر نمایشگاه هفته پژوهش استان گلستان را کسب نماید.

در مراسم اختتامیه این نمایشگاه، دبیر ستاد استانی هفته پژوهش با اهدای لوح تقدیر، از مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان به عنوان غرفه برتر در زمینه تناسب غرفه با هفته پژوهش تجلیل کرد.

در متن لوح تقدیر دکتر علی نجفی نژاد دبیر ستاد هفته پژوهش استان خطاب به مهندس علی نظری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان آمده است:

"هفته پژوهش و فناوری سال 96 با نام "پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری،زیربنای تولید و اشتغال" مسیری را تبیین می نماید که برای جهانی شدن باید پیمود. از آنجایی که غرفه آن شرکت محترم به عنوان غرفه برتردر نمایشگاه عرضه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان از بین دستگاه های اجرایی استان انتخاب شده است، بدین وسیله به پاس خدمات و زحمات بی شائبه و موثرتان در ارتقای سطح علمی و پژوهشی کشور صمیمانه از شما تقدیرو تشکر می شود.

امید است در سایه توجهات حضرت باریتعالی شاهد حضور شایسته و مستمرتان در عرصه های پژوهشی و فناوری توسعه استان باشیم.  "  

همچنین در لوح تقدیر جداگانه ای از طرف دکتر معیری معاون پژوهشی دانشگاه علوم کشاورزی ودبیر اجرایی ستاد هفته پژوهش استان از مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان بابت ایفای نقش موثر و تلاش مجدانه در برپایی نمایشگاه تقدیر نمود.  

گفتنی است در مراسم اختتامیه  هفته پژوهش، حبیب اله شاکری مشاور مدیر عامل از طرف مهندس نظری مدیر عامل  شرکت آب منطقه ای گلستان لوح سپاس را دریافت کردند.

منبع خبر: