چهارشنبه, 4 مهر 1397

 

 

2500 نفر ساعت دوره آموزشی برای کارکنان شرکت آب منطقه ای گلستان برگزار شد

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای گلستان از برگزاری 2500 نفر ساعت دوره آموزشی برای کارکنان شرکت آب منطقه ای گلستان در شش ماهه ابتدای سال 96 خبر داد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، مهندس حیدر داودیان گفت: در این دوره ها که به تناوب در شش ماهه ابتدایی سال برگزار شد، تعداد 135 نفر شرکت داشتند و مهم ترین دوره های برگزار شده نیز شامل، مهندسی ارزش، مدیریت مهندسی ارزش، مدیریت به هم پیوسته آب، آشنایی با اصول تهیه و پردازش تصاویر ماهواره ای، مدیریت بحران، مدیریت خدمات فاوا و ITIL،مهارت های برقراری ارتباط موثر ومدیریت اقتضایی بود.

وی افزود : برای شش ماهه دوم سال طی نیازسنجی آموزشی اولویت های آموزشی مشخص شده و آموزش های مورد نیاز تصویب و جهت اجرا برنامه ریزی شده است.

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای گلستان ، به اهمیت برگزاری دوره های آموزشی اشاره و تصریح کرد : اجرای آموزش و توانمند سازی نیروی انسانی سبب می‌شود تا افراد بتوانند متناسب با تغییرات سازمانی و محیط، به طور مؤثر فعالیت هایشان را ادامه داده و بر کارایی خود بیفزایند.

وی اظهار کرد : برنامه ریزی های انجام شده در راستای برگزاری این دوره ها برای بهبود سطوح شایستگی کارکنان و عملکرد سازمانی است.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان